Türkiye’de Astropay Kart Kullanımı

Türkiye’de astropay kart kullanımı; Değişen alışveriş ve hizmet alım yöntemlerinin en büyük lideri elbette ki internet olmuştur. Bu yöntemin kullanım şekli satın alma esnasında online olarak ödeme gerektirmektedir. Yapılacak ödeme de ise kredi kartı, banka hesap kartı veya sanal kart gibi yöntemlerden biri tercih edilmektedir. Gerek hızlı oluşu, gerekse gizlilik konusunda son derece profesyonel tasarlanması nedeni ile sanal kartlar son dönemin en popüler ödeme seçeneği haline dönüşmüştür. Sanal kart denilince akıla ilk gelen seçenek ise Astropay olmaktadır. Astropay kullanımı asıl olarak sorunsuz gerçekleşirken, bu kartı yasal olmayan sitelerde kullanmak yasadışı bir işlem gerçekleştirildiğini ifade etmektedir. T.C. kanunlarına aykırı sitelerde kullanımı yasak olan Astropay ve diğer ödeme yöntemlerinde oluşabilecek mağduriyetler tamamiyle kullanıcı sorumluluğundadır.

Bayiler aracılığı ile satışı yapılan Astropay kartın illegal sitelerde kullanımı için şuana kadar herhangi bir yasal yaptırım uygulanmadığı bilinse de, bu durumun sürekli bu şekilde devam edeceği kesin olmamaktadır. Bu nedenle T.C. kanunlarına aykırı sitelerde Astropay kullanımı yasak olduğu konusunun mutlaka önemsenmesi gerekmektedir. Astropaysatınal.gen.tr adresimizde yetkili bayi olarak satışını yapmış olduğumuz kartın hangi sitelerde kullanımının uygun olduğuna dair yaptığımız araştırmamızı sizinle paylaşırken ki amacımız sizlerin farkında olmadan yasadışı sitelerde Astropay kullanımı cezası ile karşılaşmanızı önlemektir. Bizlerin sizlere tavsiyesi T.C. kanunlarına aykırı sitelerde Astropay kullanmayınız yönünde olacaktır. Zira oluşabilecek tüm sorunlardan sizlerin sorumlu olması ve yaşayabileceğiniz yasal yaptırımlar sonrasında mağduriyetiniz bizler içinde önemlidir.

Astropay Kart Kullanımı İllegal Sitelerde Kullanımından Mesul Değiliz

Sizlere özel hazırlamış olduğumuz listenin günden güne daha da genişlemesindeki temel neden güvenli, hızlı ve kullanışlı bir kart olması sayesindedir. Sorunsuz kart satın alma ve sonrasında da T.C. kanunlarına aykırı sitelerde kullanımı yasak olduğuna dair hazırlamış olduğumuz listeye göz atma imkanına kavuşacağınız www.astropaykartal.gen.tr adresimizde gerekli olan tüm sertifikalar ve izinler dahilinde Astropay satışı yapılmaktadır. Belirttiğimiz liste dışında yapacağınız kullanım sonrasında yaşayacağınız mağduriyetlerden kullanıcı sorumlu olmakta ve bizlerin bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Astropay hangi sitelerde geçiyor bilgisine sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

2 Comments

  1. nazan ekin dedi ki:

    Astropay kart bozumu yaptırdım çok başarılı ve hızlı şekilde işlemim gerçekleşti menmun kalacagınız bır sıte

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir