Otopay Satın al Otopay kart

Otopay Kart  Kullanımı ve Bölünme Durumları

Otopay satın al Avrupa da yaşayan çoğu internet kullanıcısı bilir aslında Otopay kart nedir sorusunun cevabını. Biz Türkiye’de yaşayan çoğu kullanıcılar ise bu karttan habersiz olabiliriz. Kartın amacı kredi kartı bilgilerini ve kimlik detaylarını her hangi bir şekilde vermeden alışveriş yapmamıza olanak tanımasıdır diye tanımlayabiliriz. Otopay kart satın al, 19 haneli belirli kombinasyonlar ile üretilmiş ve genellikle çıkış noktası ingiltere olan karttır. Bunun kullanıldığı yerler genellikle alışveriş siteleri, domain ve host barındırma firmaları, oyun siteleri ve eğelence siteleridir. İstenilen meblağlarda oluşturulan, aynı zamanda isteğe göre belirli miktarlarda ana sitesinden de bölünebilir. Bu bölme işlemini genellikle alışveriş yapacağımız sitedeki fiyattan yüksek miktarlı bir Otopay karta sahipsek yaparız. Burada ki amaç kartın tek sefer kullanılabilir olduğundandır.

Ödeme yöntemleri arasında güvenilirliğini ispatlayıp diğerleri arasından sıyrılan kart, aslında yakın tarihe kadar pek bilinmiyordu. Bu kadar hızlı ilerleyişi ve paye safe kartın yerini almasını sadece büyük alışveriş marketlerinin ve oyun sitelerinin tercih etmesidir diyebiliriz. Hızlı ve güvenilir olan, üzerindeki kodları alışveriş sitesinin ödeme formuna girerseniz ödemeniz anında onaylanır. Üstünde her hangi bir bilgi vs. bulunmaması sebebi ile bu kartın ticaretini yapan bazı komisyoncu firmalar ortaya çıkmıştır ülkemizde. Bu firmalar kart ücreti+komisyon bazlı çalıştıklarından ancak bu şekilde temin edebilmekteyiz. Oysa ki Avrupa’nın pek çok yerinde marketlerde bile satılan bu kart euro veya usd bazlı olduğu için ülkemizde pek rağbet görmemektedir. Piyasa verilerine göre ücretleri şekillenen Otopay kartlar zaman zaman ucuzlarken zaman zaman pahalı olabilirler. Otopay kart İngiltere’den dünyaya yayılırken, önce bu ülkedeki yayılmasını tamamladı. Daha sonra yayılma planları arasında yer alan ülkeleri de aynı şekilde, genel bir kullanım alanına çevirdiler. Ülkemizde ise tam olarak genel geçer bir kart durumunda değildir. Çok daha fazla kullanıldığı ve alışverişlerin buna göre artış gösterdiği bir ortam için biraz daha zaman gerekmektedir. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da çok daha yaygın şekilde kullanılan, buralarda gazete büfelerine kadar girmiş durumdadır.

Bu genel kullanım alanına kavuşması halinde, çok daha fazla avantajla sizlerin karşısına çıkacaktır. Otopay kart internet üzerinden yapılan satışları da arttırmaktadır. Çünkü online alışveriş sistemine güvenmeyen insanlar güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmektedir.

17 Comments

 1. Murat dedi ki:

  Astroopay satın almak istiyorum

 2. burhan dedi ki:

  Otopay kart satın almak istiyorum

 3. Macit dedi ki:

  Aldığım astropay hizmeti konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.

 4. Mahmut Güren dedi ki:

  Selam astropay almak için neler gereklididr

  • admin dedi ki:

   Canlı Destğimiz ile yada Telefon ile iletişime geçerseniz Yardımcı olabiliriz Gürsel bey. İyi günler dileriz.

 5. Ertan Kumbul dedi ki:

  Otopay yada astropay kart almak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

 6. servet efendfioğlu dedi ki:

  İlk defa alıyorum bu otopay karttan. Kullanımı ve satın alınması çok kolay. Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Her zaman bekleriz Servet Bey. Her hangi bir sorununuzda canlı desteğe bağlanarak yardım alabilirsiniz.

 7. Halis dedi ki:

  Havale ile astropay yada otopay satin alabilirmiyiz

 8. orhan dedi ki:

  astropay alcaktım

 9. orhan dedi ki:

  Merhaba astropay alcaktım nasıl olacak bilmiyorum

 10. Ahmet dedi ki:

  20 usd astropay kartı istiyorum .

 11. Dindar dedi ki:

  Kolay ve güvenilir Bi sitedir, hesaplarına para yatırdıktan sonra hemen kart numaramı ve cvvmi aldım alışverişimi güvenli Bi şekilde yaptım. Astropaykartal çalışanlarına teşekkür ediyorum

 12. Abuzittin fitilci dedi ki:

  Kırtasiyelerden satın alabilirmiyim otopay kartını ? İnternet üzerinden alırsam dahamı ucuza gelir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin. İsmim abuzittin gmail adresimide doldurdum. Hemen cevap verirseniz , alışveriş yapacağım.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Abuzittin bey kırtasiyelerde bulamazsınız online olarak alınabilmektedir. Dilerseniz sitemizin canlı desteğinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 13. ahmet dedi ki:

  artık herşey elimizin altında bu çok beğendim..

 14. Serkent Kandemir dedi ki:

  Astropay katr almak istiyorum ne yapmam gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir