Otopay Resmi Satış Sitesi

Otopay Resmi Satış Sitesi ; İnternet üzerinde alışveriş yaptığınız ve para yatırdığınız her mecra kredi kartı bilgilerinizi kullanmanız için güvenli değildir. Birçok oyun sitesinde SSL ve SET gibi gelişmiş kriptolama sertifikaları olsa da, kredi kartı bilgilerinizin tamamen güvende olduğunu söylemek zor olacaktır. Güvenilir olmayan yerlerde internet alışverişi yaptıktan sonra mağdur olan birçok kişi bulunmaktadır.

Neden Otopay Kart !

Alışveriş sitesinin tamamen güvenilir olduğundan emin olsanız bile, kredi veya banka kartınızı kullandığınız her mecra ekstrelerinize yansıyacaktır. Bu durum size gündelik hayatınızda büyük zorluklar yaratabilir. Ayrıca bir oyun sitesinde gerçek kimlik bilgilerinizin bilinmesini istemeyebilirsiniz. Tüm bunlardan korunmak için anonim bir para hesabı bulmanız faydalı olacaktır. Otopay, Türkiye’de oyun sitelerinde en çok kullanılan sanal kartlar arasındadır. Tamamen güvenilir bir ödeme kanalı olup hacklenmesi, şifre bilgilerine ulaşılması veya banka hesaplarında olduğu gibi sahibinden izinsiz bakiye çekilmesi mümkün değildir. Bu kartı otopay resmi satış sitesi üzerinden edindikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otopay Kart Ayrıcalıkları

 • Otopay, 16 haneli bir elektronik pin numarası üzerinden işlemektedir.
 • Tamamen güvenilir olduğu gibi kimlik bilgilerinizi kesinlikle gizli tutacaktır.
 • Bu pin gelişmiş algoritmalar tarafından hazırlanır.
 • Herhangi bir yazılım tarafından tahmin edilmesi kesinlikle mümkün değildir.
 • Bu sanal kart ile elektronik ürün satışı sitesinde kullanılabilmektedir.
 • Bu sanal kart birçok alışveriş sitesinde kullanılabilmektedir.

Satın Alma Yöntemi

Otopay satın alabilmek için sitede ilgili menüye girip sanal kart seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Ancak otopay kartı satın aldığınız sitenin, güvenilir olduğundan emin olmalısınız.İnternette sanal kart satışı yaptığını iddia eden birçok mecra bulunuyor. Ancak bunların hepsinin eşit derecede güvenilir olmadığını söylemek gerekir. Nitekim bu kartın satışı üzerinden dolandırıcılık yapan, spam ve virüs yayan siteler de vardır. Bu bakımdan alışveriş yaptığınız sitenin otopay resmi satış sitesi olduğundan emin olmalı ve belli sertifikaları görmeden satın almamalısınız.

Otopay kullanımı çok basit ve eğlencelidir.Sanal kart satın alarak internette tamamen anonim olabilir ve istediğiniz oyun sitesinde kimlik bilgilerinizi vermeden oynayarak büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

7/24 Otopay Kart Canlı Destek Hizmeti

Sitemiz otopay resmi satış sitesi olarak hizmet vermektedir. Sanal kart satın almak için bize başvurabilirsiniz. Satışlarımız diğer birçok web sitesine göre daha uygun fiyatlardadır. Otopay satışı üzerinden aldığımız komisyon oldukça düşüktür. İnternette anonim olarak para harcamak ve oyun sitelerinde vakit geçirmek için sitemiz tarafından sunulan otopay satış hizmetinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Web sitemizde 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir canlı destek hattı bulunmaktadır. Sanal kart hesabınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda canlı destekten veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardım hattı bunun dışında görüş ve önerileriniz için de açıktır. Herhangi bir alışveriş sitesinde alışveriş yapmaya başlamadan önce bize mutlaka başvurmalı ve Otopay satış hizmetimizden yararlanmalısınız.

3 Comments

 1. Levent dedi ki:

  Otopay kart satın almak için ne gereklidir. Sizden daha önce otopay almadım güvenlimiidr.

 2. Adnan dedi ki:

  Otopay kart alışverişte ne gibi kolaylık sağlar?

 3. beste zaım dedi ki:

  kullanımı en rahat kartlardan arkdslar 16 hanelı gırıs yap ve alısverısını yap 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir