Online Alışveriş Astropay Kart ile Güvenlidir

Astropay Kart Ne Kadar Güvenli ?

Astropay kart, yaşantımıza yeni girmiş olup, neredeyse tüm alışverişlerimizde kullanmak istediğimiz bir sanal ödeme yöntemidir. Son zamanlara güvenlik açığı bir hayli fazla olan internet üzerindeki alışveriş sitelerinden bu özel kart ile alışveriş yapmak sizin için çok avantajlı olacaktır. Güvenlik konusu neredeyse her kes için bir sorun haline gelmiştir.
Dünyamızda teknolojiyle birlikte tamamen değişmektedir sizlerde teknolojini güvenlik yönündeki gelişmesinden faydalanmak istiyorsanız bu değerli hizmetten yararlanabilirsiniz. Hepimizin bildiği üzere online alışveriş ve hizmet sektörü her geçen gün kalitesini ve değerini arttırmaktadır. Bu olay ne kadar güzel olsa da bazı insanlarda haliyle endişelenmesine neden olabiliyor. Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesinden dolandırıcılar, kalpazanlar, hackerlerde faydalanmak istemektedirler. Teknolojiyle uğraşan kişiler insanlık adına iyi şeyler yapmak isterken dolandırıcılarda bunun üzerinden nasıl kar elde ederiz düşüncesiyle çalışmalarını o yönde sürdürmektedirler. Dolandırıcılara en iyi cevabı yine teknoloji bir tokat gibi vermektedir.
Hayatımıza başlı başına girmiş olan sanal ödeme yöntemi olan Astropay Kart sistemi ile güvenlik konusu yüzde yüze çıkmış olmaktadır. Peki sizin dikkat etmeniz gereken konu nedir diye soracak olursanız, altını çizerek söylüyorum sahte satış siteleri kurup sizleri resmi hizmet veren site olarak tanıtarak sizleri dolandırarak mağdur bırakmaktadırlar. Bu sebepten dolayı ürün satın alacağınız siteyi iyice araştırmanızı sitedeki yorumlara, iletişim numarasına kadar her şeye bakmanızı tavsiye ediyoruz. İletişim numarasının sabit hat olmasına dikkat edin ve sadece canlı destekle görüşmekle kalmayıp telefonla arayarak da kontrol amaçlı arayıp bilgi alabilirsiniz.
Bu şekilde davranırsanız hem paranızı dolandırıcılara kaptırmamış olur, güvenli Astropay kart satın almış olursunuz.

Astropay Avantajları Nedir ?

Hepsinden önce bu avantajlı kartın 16 haneli eşi benzeri olmayan rakamlardan oluşup yanında 4 haneli aynı kredi kartında olduğu gibi bir güvenlik numarasıyla birlikte son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bu kadar teferruatlı olmasının nedeni sizlerin daha güvenli bir avantajlı alışveriş yapmanızı sağlamak içindir.
Sistemi farkını oluşturan en avantajlı özellik ise kredi kartındaki gibi limitleri zorlayıp, hatta bütçenizden fazla aşırı bir harcama yapmıyorsunuz. Bütçeniz ne kadarsa ona göre bir yükleme yaparak harcamalarınızı yapıyorsunuz. Deyim yerindeyse yorganına göre ayağınızı uzatıyorsunuz. Diğer sanal kartlardan daha avantajlı olmasının nedeni ise örnek olarak satın almış olduğunuz 100 dolar ile birbirinden farklı veya aynı siteden bağımsız şekilde 10 dolar, 20 dolar gibi farklı tutarlarda alışveriş ya da hizmet alarak harcamalarınızı yapabilirsiniz. Bu kartı kullanmayı tercih edenler arasında, avantaj konusunda başta gelen özellik budur.

Online Alışverişin Avantajları

En büyük avantajı ise kredi kartınız ile alışveriş yaptığınızda internet üzerindeki siteye banka hesap bilgilerinizde vermiş oluyorsunuz, eğer alışveriş yapmış olduğunuz sitenin yönetiminde art niyetli kişiler bulunuyor ise, vermiş olduğunuz hesap bilgileriniz ile sizin hesabınızı ele geçirip, hesap bakiyenizi sıfırlama durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumla elbette ki kimse karşı karşıya kalmak istemez. Bu yüzden internet üzerindeki alışverişlerinde binlerce kişi bu ön ödemeli sanal kartı tercih edip, vazgeçilmezleri arasına koymaktadır. Bu yöntemin sayesinde yüzlerce kişi kendisini daha güvende hissedip ve bu kalpazan dolandırıcılarından uzakta kalmaktadır.
Alışveriş yapmadan duramayan bazı kişiler vardır. Bu nedenle alışverişlerinizde kolaylık oluşturmak adına çevrim içi mağazalar sunduğu kampanyalar ile her yeni bir gün, onlarca insan tarafından ziyaret edilmektedir. Bu kolaylık sağlayan olanaklar içerisinde örnek gösterebileceğimiz bir kart olan Astropay kart ile hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet ve ürün satın alımı yapabilirsiniz.

Astropay Card ile Güvenli Alışveriş

Yukarıda anlatmış olduğumuz özelliklerden dolayı insanlar Astropay satış mağazalarına olan ilgisinin daha da çok arttırmaktadır. Bu mucizevi harika kart sayesinde güvenli alışveriş yapabileceksiniz. Bu sayede güvenlik zaafı tamamen ortadan kalkacaktır. Dünya üzerindeki alışveriş sitelerinden online satış yapan firmaların tamamına yakın kısmı bu ödeme yöntemini kabul etmektedir. Güvenilir Astropay kart satış sitemizden yapacağınız alışverişlerle bu hizmetlerden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Astropay Kart Satın Almak

Astropay kart sitemi sayesinde alışverişleriniz daha da keyifli bir hale getirerek güven içerisinde avantajlar ve kampanyalardan yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde daha fazla geç kalmadan tüm bu fırsatlardan yararlanın yapmanız gereken sitemizin canlı yardım yada iletişim kısmındaki telefon numarasından bize ulaşarak Astropay kart satın alma olacaktır.

10 Comments

 1. Cevdet Bektaşoğlu dedi ki:

  Astropay kart ile online olarak amazon alışveriş sitesinden de alışveriş yapabilirmiyiz ? Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

 2. Emin Turan dedi ki:

  Vallaha bu sanal kartlar kredi kartına göre %100 daha güvenli ve avantajlı yorganına göre ayağını uzatıyor.

 3. Hasan Vezir dedi ki:

  Cevdet bey sadece amazon değil bir çok alış veriş sitesinden astropay kart ile online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

 4. Murat Tunç dedi ki:

  Teşekkürler verdiğiniz bilgilerden dolayı astropay gerçekten çok güvenli bi kart

 5. Burak dedi ki:

  Astropay yükelerken sorun yaşamıştım arkadaşlar sağolsun çok yardımcı oldular siteme girip astropay kodunu kendileri yükledi bende kendilerine bir kez daha teşekkür ederim

 6. Kamil Şanlı dedi ki:

  İlgi alaka 10 numara geçekten kaliteli hizmet veriyorlar Astropay alırken tek tercihim bu sitre

 7. Furkan Boyan dedi ki:

  Astropay satın almak istiyorum güvenilir bir siteye benziyor. Astropay kart için link verirmisiniz

 8. Bora dedi ki:

  Astropay konusunda çok güvenilir firma yardımlarından dolayı teşekkür ederim

 9. sezer dedi ki:

  Astropay card satın almak istiyorum . teşekkür ederim.

 10. Samet dedi ki:

  Şirketinizde bulunan taner beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.gerçekten kendisi çok ilgilendi ve problemimizi çözdü sağolsun.tarih 26.03.2016 saat : 23.19 hayırlı akşamlar.güvenilir site tebrikler emeği geçenleere

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir