Banka Havalesi ile Astropay Satın Al

Astropay Kartı Banka Havalesi ile Kolayca  Satın Alabilirsiniz

Banka Havalesi ile Astropay Satın Al ; Kullanım sahası her geçen gün genişleyen ve başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Türkiye’de dahil birçok ülkede yoğun bir şekilde kullanılmaya başlayan astropay kart, ön ödemeli sistem olarak tanımlanmaktadır.

Uluslar arası alanda astropay kart ödeme yöntemini kabul eden binlerce online mağaza bulunmaktadır. Mağazaların ve kart sahiplerinin ön ödemeli sistemi tercih etmesinin en belirgin nedeni, hızlı işlem seçeneğinin yaratılması ve güvenliğin üst seviyede tutulmasıdır. Kullanımı ile birlikte, birçok avantajı da beraberinde getiren astropay kart, yetkili temsilciler üzerinden alınan bir ödeme gerecidir. Kartların satın alınması maksadı ile farklı yöntemlerde ödemeler yapılmaktadır. Resmi anlamda kart satışı gerçekleştiren kişi ya da kuruluşlar, ihtiyaç sahiplerine banka havalesi ile astropay satın al ya da kredi kartı ile astropay satın al seçeneklerini sunmaktadır. İki işlemden birini tercih etmek ön ödemeli sisteme dahil olmak isteyenlerin takdirinde bulunmaktadır.

Banka Havalesi ile Astropay Satın Al Nasıl Yapılır?

Astropay kart sahibi olmayı düşünüyor iseniz ve banka havalesi ile astropay satın al işlemini gerçekleştirmeye karar vermiş iseniz, bu işlemlerinizi yetkili temsilciler aracılığı ile gerçekleştirmelisiniz. Yetki sahibi olmayan ve sağlam referansları bulunmayan kişi ya da kuruluşlar ile çalışmamanız, maddi kayıp yaşamanıza neden olacaktır. Yetkili temsilciler ile irtibata geçtiğiniz zaman, sizlere astropay kartlar hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler verilecektir. Bu bilgiler arasında kartın bedelleri, kartın nasıl kullanılacağı, astropay bozdurma işleminin ne olduğu, kartın son kullanım süresi ve pin kodunun ne anlama geldiği gibi içerikler bulunacaktır.

2 Dakikada Havale ile Astropay Satın Al

Astropay kart ön ödemeli sisteme sahip olmak istediğinizi bildirdiğiniz anda ise, sizlere hangi yöntemleri ile para yatırabileceğiniz söylenecektir. Sistemi destekleyen ödeme yöntemleri arasında kredi kartı ile banka havalesi ödemeleri bulunmaktadır. Banka havalesi ile ödeme yapmayı seçer iseniz, her hangi bir bankada kişisel hesabınızın bulunuyor olması gerekmektedir. Ödeme işlemlerinizi bu banka aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer her hangi bir bankada hesabınız bulunmuyor ise, müşteri hizmetleri tarafından sizlere iletilen hesap numaralarına bankaların ATM’lerinden de para yatırabilirsiniz.

İnternet bankacılığını kullanmayan ve ATM’den ödeme yapmayı tercih eden üyelerin her hangi bir kaybı olmamak ile birlikte, sadece zaman açısından uzama gözlenecektir. Kartların yani pin kodlarının oluşturulmasında ve ihtiyaç sahiplerine teslim edilmesinde belirlenen süreler, gönderilen paraların hesaba geçtiği andan itibaren başlamaktadır. Sizlere 2 dakikada kart teslim edilmesi, paranın hesapta görüldüğü andan itibaren başlayan süredir. Ödeme işlemi gerçekleşir gerçekleşmez, pin kodu tanzim edilecek ve bahsedilen süre içerisinde sizlere ulaştırılacaktır. Pin kodunuzu aldığınız andan itibaren anında ön ödemeli kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Astropay Kart Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

Astropay kart, dünya genelinde hizmet veren ve sayısı binli rakamlar ile ifade edilen online alış veriş mağazalarında ve oyun sitelerinde kullanılan bir ödeme gerecidir.

Gerek kullanımı esnasında, gerek ise ödeme işlemi esnasında hiçbir sorun ile karşılaşılmamakta aksine güvenli alış veriş yapılmasını sağlamaktadır. Özellik ile Avrupa ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanımda olan astropay kart, Türkiye’de de aktif olarak kullanılmaya başlayan bir ödeme gereci haline gelmiştir.

Kullanımı son derece kolaydır. Klasik banka kartlarından internet bankacılığından ya da kredi kartlarından bile daha hızlı bir şekilde ödeme yapılmasına imkan sağlamaktadır. Alış verişlerde ya da para aktarma işlemlerinde ilgili hanelere sadece 16 haneli pin kodunun girilmesi yeterlidir. İşleme onay verilmesinden sonra her hangi bir ikinci işleme gerek duyulmamaktadır. Onay mesajı, doğrulama kodu gibi kavramlar astropay kart için geçerli olan ifade biçimleri değildir.

 

11 Comments

 1. kahraman türk dedi ki:

  banka havalesi ile astropay satin alacağım yardimci olur musunuz

  • admin dedi ki:

   Merhaba efendim canlı destek ekibimiz ile görüşürseniz size konu ile ilgili bil sağlayacaklardır. Teşekkürler

 2. sevilay yılmaz dedi ki:

  Uzun zamandır bu siteden alışveriş yapıyorum 1 kere bile bir sorun ile karşılaşmadım . Emeğinize sağlık güzel ve başarılı bir sisteme sahipsiniz

 3. Mehmet Namlı dedi ki:

  Astra pay nasıl alabilirim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet Namlı bey konu ile ilgili sitede alt kısımda bulunan canlı destek sohbet bölümünden destek alabilirsiniz.

 4. selahattin dedi ki:

  merabalar astropay kart almak istiyorum

 5. mehmet aydoğdu dedi ki:

  Astropay güzel bir ödeme sistemi sitenizden aldığım hizmetten son derece memnun kaldım canlı destekten çok seri bir şekilde kodumuz aldım sitenize de tam anlamı ile güvendim tebrik ederim sizleri

 6. mithat uzel dedi ki:

  Sitenizden ilk kez alışveriş yaptım hizmetinizden çok memnun kaldım malesef o kadar çok dolandırıldım ki sonunda da sizi buldum . o nedenle bu kadar yorum yapma gereği duydum. Sık kullanılanlara ekledim sizi. Hizmetiniz için teşekkürler 🙂

 7. şiyar toğrul dedi ki:

  kod almak istiyorum ne yapmam gerekiyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir