Astropay nerede kullanılır

Astropay kart nerede kullanılır açıklamak isterim; Sanal kart olarak internet üzerinden yapacağınız ödemelerinizde kullanılan Astropay kart sayesinde ödemelerinizde kendi kredi kartınız üzerinden değil satın alacağınız Astropay kart üzerinden yapabilirsiniz Astropay kart kullanımı konusunda oldukça zengin bir seçenek bulunmaktadır. Özellikle uzun yıllardır yurt dışında kullanıldığı için geniş bir kullanım alanına sahip olan Astropay kart Türkiye için de zengin bir kullanım alanına sahiptir. Astropay kartın Türkiye’de kullanılmaya başlanması ile birlikte e ticaret sitelerine ilgili ödeme yöntemi eklenmiştir. Böylece Astropay kart ile ödeme yapmak isteyen kişilerin ödeme adımlarından Astropay kart seçeneklerini seçmesi güvenli bir şekilde alışverişin tamamlaması için yeterli olmaktadır.

Astropay kart ödeme yöntemi

Özellikle internet üzerinden alışveriş yapmayı seven ve sık sık alışveriş yapan kişilerin tercih etmesi gereken Astropay kart sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Günümüzde hemen hemen tüm online alışveriş sitelerinde kullanılan Astropay kart ödeme yöntemi sayesinde ödemeniz sırasında yapılan seçimle birlikte aldığınız karttaki bilgileri girmeniz yeterlidir. Yapacağınız işlem sonrasında kartı için onay istenecek ve gelecek onayın ardından bakiyeniz yeterli ise alışverişiniz tamamlanacaktır.

Astropay kart nereden alınır ve kullanımında aldığınız kart bilgilerini doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir. Böylece yapacağınız ödemelerde herhangi bir sorunla karşılaşmadan sipariş verme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay kart ile ödeme

Bu bakımdan Astropay kart ile ödeme işlemlerinin yapılmasını oldukça kolaydır.  Siz de avantajlardan yararlanmak için sitemiz üzerinden Astropay kart seçimini yaparak satın alabilirsiniz.  Ödemenizi yaptıktan sonra siz de Astropay kart sahibi olabilirsiniz.  İstediğiniz şekilde kullanacağınız kartınızı sahip olduktan sonra Astropay kartınızdaki bakiye kadar tüm harcamalarınızı sınırsız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Üstelik kartın kullanımındaki kolaylık kadar başka birilerinin de kartınız ile alışveriş yapabilmesi mümkündür.  Diğer kişilerin alışveriş yaptığında elinizdeki kart bilgilerini onlara vermeniz yeterlidir. Böylece onlar da kolay bir şekilde alışverişlerini aldığınız kart üzerinden yapabilecektir. Başka birinin kullanımı için sunacağınız Astropay kart hediye konusunda da oldukça iyi bir seçim olacaktır. İnternet üzerinden istenilen her şeyin alınabileceğiniz Astropay kartı hediye ederek, farklı bir hediye sunabilirsiniz. Bu konuda ilk olarak hediye etmek istediğiniz Astropay kart bakiyesini seçmeniz ve sitemiz üzerinden o bakiyeye sahip kartlar için satın alma işlemlerini yapmanız gerekir. Ardından sizlere sunulacak olan kart bilgilerini hediye olarak arkadaşlarınıza verebilir ve onların istedikleri bir ürün için sanal kartı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu sayede onların da internet üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapmasına imkan sağlayabilir, onların da ödeme konusunda güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Üzerinden yapacağınız iş ender sonrasında size kartınız ile ilgili detaylı bilgiler sorulacak ve bu bilgileri kullanmanız istenecektir.  Yapacağınız alışverişlerde size verilen bilgileri kullanarak işlemlerinizi tamamlamanız kolay olacaktır.

Astropay Kartı Kullanabileceğiniz Avantajlı Siteler

Astropay kart ile güven içerisinde ucuz fiyatlarda elektronikten, giyime iletişimden, teknolojik ürünlere kadar alışveriş yapabileceğiniz güvenli siteleri aşağıda sırasıyla sizlerle paylaşacağız.

Rebtel Nedir ?

Uluslararası ucuz telefon konuşmasa için %90 kar edeceksiniz! Paranız cebinizde kalıcak! Rebtel Nedir? Rebtel exchange number sistemini dünyada uygulayan ilk firmadır. Kısaca bulunduğunuz ülkeden Rebtelin hizmet verdiği başka bir numarayı; bulunduğunuz ülke içinde yerel bir numara vererek arayabilirsiniz! Yani, siz bulunduğunuz ülkeden bir numara ararsınız ve otomatik men o numara ayıracağınız ülkeye yönlendirilir. Site adresi rebtel.com’dur.retbel-logoUluslararası görüşmeleriniz için servet ödemeyin. Rebtel ’i kullanarak 234 ülkeyi %88’e varan oranda daha ucuza arayabilirsiniz. Rebtel ’in ücret tarifesi ülkeden ülkeye değişiyor. Rebtel ’den ; Türkiye’den ABD ye dakikası 1.5 centten (0,024 TL) Almanya’ya dakikası 1,9 centten (0,04TL) İngiltere’ye dakikası 1,9 centten (0,05TL) Kanada’yı dakikası 1,5 centten (0,031 TL) Fransa’ya dakikası 1,9 centten (0,04TL) Avustralya’ya dakikası 2 centten (0,05TL) İtalya’yı dakikası 1,9 centten (0,04TL) Rusya (Moskova) ‘yı dakikası 1,9 centten (0,05TL) başlayan fiyatlarla aramak mümkün.

Skype nedir?

Skype uzaktakileri yakınlaştırır. Skype’ın anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı özellikleri sayesinde, nerede olurlarsa olsunlar değer verdiğiniz kişilerle deneyimlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz. Site adresi skype.com’dur.
skype-astropay Düşük bir ücret öderseniz daha fazla özellikten, daha fazla şekilde yararlanabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Skype kontur satın almak için Astropay kart kullanabilirsiniz. Örneğin telefonlara çağrı yapabilir, WiFi ağlara erişebilir ya da SMS gönderebilirsiniz. Bunun için, tercihinize göre, kullandıkça ödeme yapabilir ya da abonelik satın alabilirsiniz.

PlayCay Nedir?

İngiltere merkezli oyun sitesidir. Dünya üzerinde piyasaya ilk çıkan oyunları bu site üzerinden satın alarak ilk olarak siz oynamaya başlayabilirsiniz.playcay-logo Aynı zamanda site üzerinden çevrim içi olarak da oyunlara katılarak farklı eğlenceler yaşayabilirsiniz. Bu oyun sitesinden Astropay kart ile satın alımlarınızı yapabilirsiniz. Site adresi playcay.com’dur.

 

Ennia İç Giyim Sitesi

İç giyim firması olan Ennia alışveriş sitesi İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça olmak üzere toplam 4 dilden hizmet enniavermektedir. Avrupa’da trendde olan ürünleri kolayca bu iç giyim alışveriş sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Sitenin en büyük özellikleri arasında 2 ürün aldığınızda istediğiniz 3. ürünü bedava olarak alabilirsiniz. Bu site üzerinden de Astropay kart ile avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Site adresi ennialingerie.com’dur.

Otomobil Parçaları Mağazası

npUcuz fiyatlarla kaliteli otomobil parçaları ve aksesuarları sunan, İngiltere’ye ait otomobil parçaları mağazasıdır. Satın olmuş olduğunuz parçaları özenli bir şekilde vermiş olduğunuz kapı adresine kedar güvenli bir şekilde teslimat sağlamaktadır. Bu mağazadan da Astropay kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Site adresi npautoparts.co.uk’dur.

Blue ınc Giyim, Alışveriş Mağazası

Moda piyasasında en hızlı büyüyen İngiltere merkezli perakendecilerin biridir. Grup benzersiz bir ürün tasarımı ile uygun fiyatlı, kaliteli ürünler sunmaktadır. Fabrikadan doğrudan müşterilerine hitap eden, moda dünyasında üncü firmalardan birisidir. blueGiyim firması 2002 yılında kurulmuş olup 2009 yılından bu yana İnternet üzerinden güvenli bir şekilde satın almış olduğunuz ürünleri, vermiş olduğunuz adrese kadar büyük bir titizlik ve güven içerisinde getirilmesini sağlamaktadır. Yine bu site üzerinden de Astropay kart ile en hızlı bir şekilde satın alımlarınızı yapabilirsiniz. Site adresi blueinc.co.uk’dur. Keyifli alışverişler dileriz.

Shoetique Ayakkabı Mağazası

Hale Cheshire merkezli saygın varlığı ve bağımsız ayakkabı mağazası ile, Shoetique her zaman ilk sıradadır. Müşteri shoetiq-astropayhizmetleri ile en kaliteli ayakkabı giydirmek için ayakkabı sektöründe tüm deneyimlerini sunmaktadır. 2009 yılından, buyana  tüm dünyaya  İngiltere’de önde gelen online ayakkabı perakendecilerinden biridir. Bu site üzerinden de Astropay kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Site adresi shoetique.co.uk’dur.

 

Astrpay Kart ile Kontür Yükleyebileceğiniz Site Adresleri

– rebtel.com
– skype.com
– localphone.com
– voipmaker.com
– vopium.com
– voipstock.co.uk

Astropay Kart ile Elektronik Ürün Satın Alabileceğiniz Siteler

– mondetech.com
– ekmsecure27.co.uk
– notebookandpcparts.co.uk
– lake-renewable-energy.com
– ford-parts-online.co.uk
– npautoparts.co.uk
– super-goods.co.uk
– tjhughes.co.uk

Astropay Kartın Geçerli Olduğu Eğlence Siteleri

– 5ivestarsentertainment.co.uk
– tjhughes.co.uk
– playcay.com
– leisurelakesbikes.com
– skinme5.com
– bowlingworld2000.com

4 Comments

 1. Veli Özden dedi ki:

  Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artık her alanda yenilikler dikkatimizi çekmektedir. Bu yeniliklerden biri de farklı şekillerde yapabildiğimiz ödemelerdir. Ödemeleri veya para kullanımını artık sadece günlük hayatımızda değil, günlük hayatımızın içinde yer alan internet ve sanal ortam üzerinde de yapıyoruz. Kimi zaman bir oyun oynarken, kimi zaman internet üzerinden bir alışveriş yaparken bu ödeme sistemlerini kullanmamız gerekmektedir. Dünyanın geneline baktığımızda bu anlamda en çok kullanılan ödeme sistemi ise Astropay karttır. Bir sanal kart olarak geçen Astropay kart, tamamen size özgüdür. En büyük avantajı ve güvenliği sağlamasındaki en önemli etken ise tek kullanımlık olması ve bu kullanış biçimini sizlere sunmasıdır.

 2. Yasemin Gezer dedi ki:

  Faydalı bir yazı paylaşmışsıniz yurt dışındaki alışveriş siteleri Türkiye’deki sitelerden daha uygun, fakat güven konusunda sorun yaşıyordum. Şimdi Astropay sayesinde güvenli bir şekilde hiç bir sorun yaşamadan diledigimce alışveriş yapabiliyorum. Çok teşekkürler…

 3. murtaza mutlu dedi ki:

  Çok sağolun verdiğiniz hizmet hızlı kaliteli size güveniyorum yorum yazıyorum. Sağlam firma.

 4. Volkan dedi ki:

  Sizin syenizde siteme hızlı kod yükledim Astropay sayesinde karlı çıktım. Teşkkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir