Astropay Kart Satın Al İşlemleri

Astropay kart satın al işlemleri, kartın özelliği gibi online olarak yapılan işlemlerdir. Bir astropay karta sahip olabilmek için, kart satış işlemlerini gerçekleştiren ve yetkili temsilci olan ” astropay kart al ” sitesine ulaşmanız gerekmektedir.  Bu işletme üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde, online alış verişin güvenlik ilkesi ile karşılaşacak ve en fazla 5 dakika içerisinde astropay kartınıza sahip olacaksınız.

5 dakika sonra ise, kartınızı anında kullanmaya başlayabileceksiniz. Sistemin işleyiş şekli, satın alınacak kart bedelinin belirlenmesi, belirlenen bedelin yetkili temsilci işletme hesaplarına aktarılması ve hesaplara aktarılan paranın onaylanmasından sonra, astropay kartın ödeme yapan şahsa teslim edilmesidir. 3 aşamalı bu işlem, tamamlanır tamamlanmaz kart kullanılmaya başlanmaktadır. Kartların teslim edilmesi olarak ifade edilen kavram ise, pin kodlarının son kullanma tarihlerinin ve güvenlik kodlarının elektronik posta aracılığı ile ödeme yapan şahıslara gönderilmesi işlemidir.

Astropay Kart Nereden Alınmalı?

Elektronik ön ödemeli sisteme sahip olmak isteyenlerin araştırması gereken konuların başında astropay kart nereden alınmalı? Sorusu gelmelidir. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda, astropay kart satış işlemini yaptığını söyleyen onlarca site ile karşılaşabilirsiniz. Bilmeniz gereken, kart satışı yaptığını söyleyen sitelerin birçoğunun bayi olmadığıdır. Diğer bir ifade ile bu sitelerin birçoğu yetkili temsilci değildir. Eğer güvenli bir şekilde kart satın almak istiyor ve satın alma işlemlerinden sonra da hizmet almaya devam etmek istiyor iseniz, Türkiye’de astropay kart satışı konusunda yetkili temsilci olan www.astropaykartal.gen.tr ile irtibata geçmelisiniz. Güvenilir elektronik ön ödemeli sistem bayisi olan site, sizlere hem satış işlemini sunacak, hem de satış sonrası hizmetleri ile yanınızda olacaktır.

Astropay Kart Fiyatları

Astropay kartlar, belirli standart ücretler ile satışa sunulmaktadır. Açık bir ifade ile bütçenizde yer alan ya da bütçenizden ayırdığınız para ile küsuratlı kart satın alamamaktasınız. Astropay kart fiyatları 25 dolar, 50 dolar, 75 dolar, 100 dolar, 200 dolar ve 500 dolar olarak belirlenmiştir. Her hangi bir online siteye para gönderecek iseniz ya da online bir marketten alış veriş yapacak iseniz, belirtilen ön ödeme miktarlarına göre kart satın almanız gerekmektedir. Bu rakamların haricinde, küsuratlı olarak ifade edilen bir kart almanız mümkün değildir.

Astropay Para birimi dolardır!

Dikkat edilecek diğer bir konuda, astropay kartlarda kullanılan para biriminin dolar olmasıdır. Yapacağınız alış verişlerde de, karşı tarafın hesaplarına aktarılacak olan para birimi dolardır. Bu hususa dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir. Kartı satın alma aşamasında dolar olarak belirtilen kart fiyatlarını, Türk lirası olarak ödemektesiniz. Satın alma işleminde her hangi bir astropay kart bedeli için kaç Türk lirası ödemeniz gerektiğini, astropay kart fiyatları canlı destek hattından öğrenebilirsiniz. Net Türk lirası olarak fiyat belirtilmiyor olmasının nedeni, döviz kurlarında gözlenen değişikliklerdir. Bu dalgalanmalar nedeni ile kartların Türk lirası bedelini, canlı destek hatları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Astropay Card Nasıl Alınır?

Astropay kartlar, ön ödeme sistemi ile çalışan, elektronik cüzdanlar olarak da tanımlanmaktadır. Astropay kart satın al işlemleriastropay card sitesi üzerinden yapılan işlemlerdir. Diğer bir ifade ile kart satın alma işlemleri, online işlemler sınıfında yer almaktadır. Astropay kart nasıl alınır? Sorusunun cevabını merak ediyor iseniz, öncelik ile bahsedilen yetkili temsilci adresine girmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Adrese giriş yaptığınızda, karşınıza, 7/24 anlayışı ile çalışmakta olan, canlı destek hattı yani müşteri hizmetleri temsilcisi gelecektir.

Kart satın alınması ile ilgili her türlü işleminizi, canlı destek hattı üzerinden yapacaksınız. Kart satın almadan önce, her hangi bir konu hakkında bilgi almak istiyor iseniz, aynı hattı kullanabilir ve tüm sorularınızın cevabını, müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Satın alma işlemine başlamadan önce, hangi bedelde bir karta ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Bilindiği üzere, ön ödemeli kartlar, satın al, harca ve iptal et mantığı üzerine çalışmaktadır. Mümkün olduğunca, net ihtiyacınızı belirlemeye ve kartınızı kullandıktan sonra, iptal ettirmeye çalışmalısınız.

Astropay kart satın al işlemleri

Hangi miktarda karta ihtiyacınız olduğunu belirlemiş iseniz, Astropay kart satın al işlemleri arasında bulunan, ilk basamağı tamamlamışsınız demektir. Kart miktarınızı belirledikten sonra, astropaykartal.gen.tr adresi üzerinden, canlı destek hattına ulaşmalısınız. Sizleri karşılayan müşteri hizmetleri temsilcisine, satın almak istediğiniz, kart miktarını bildirmelisiniz. Kart miktarını bildirdiğiniz anda, müşteri temsilcisi sizlere, kart için ödemeniz gereken, Türk lirası bedelini iletecektir. Ödeme yapmak istediğinizi söyler iseniz, müşteri temsilcisi size, sitenin dolayısı ile işletmenin, hesap numaralarını verecektir. Eğer, astropay kart bedelini banka havalesi ya da eft yöntemi ile ödemek istiyor iseniz, sizlere verilen hesap numarasına, belirtilen Türk lirası bedelini yatırmalısınız.

Ödeme yöntemleri arasında, kredi kartı ile ödeme seçeneğinin bulunduğunu da bilmelisiniz. Kart bedelini yatırdıktan sonra, müşteri temsilcine, durumu iletmeli ve astropay kartınızın, teslim edilmesini talep etmelisiniz. Müşteri temsilcisi, hesapları kontrol edecek ve gönderdiğiniz paranın hesaplara geçtiğini gördükten sonra, astropay kartınızı oluşturacaktır. Oluşturulan kart bilgileri içerisinde, pin kodu ve son kullanım tarihi ile güvenlik numarası olacaktır. Kartınıza ait tüm bilgiler, elektronik posta aracılığı ile sizlere gönderilecektir. Uzun gibi görülen bu süreç, en fazla, 5 dakika içerisinde tamamlanacak ve 5 dakika sonrasında, ”astropay card” elinize ulaşmış olacaktır.

Astropay Kart Aldıktan Sonra Kullanılır mı?

Astropay kart aldıktan sonra kullanılır mı? Şeklinde bir soru, sıklık ile gündeme gelmekte olup, bu sorunun cevabı, kartlar teslim alınır alınmaz kullanılmaktadır şeklinde verilmektedir. Sizlere teslim edilen astropay kartı, kullanmanız için, beklemeniz gereken bir süre yoktur. Ayrıca, pin kodlarınızı yani astropay kartlarınızı teslim aldıktan sonra, aramanız gereken her hangi bir numara ya da irtibata geçmeniz gereken, her hangi bir birimde bulunmamaktadır. Pin kodunu gördüğünüz anda, online alış verişlerde kartınızı kullanabilirsiniz.

1 Comment

  1. edipozer dedi ki:

    Astro pay kartını nasıl satın alabılırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir