Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@astropaykartal.gen.tr

Astropay kart nereden alınır
07
Mayıs
2015

Astropay kart nereden alınır?

Güvenli bir alışveriş için internet üzerinden sunulan hizmetler arasında en etkili yöntem sanal kartın kullanılmasıdır. Sanal kart olarak son yılların en çok tercih edilen ödeme yöntemi Astropay karttır. Yurt dışında uzun bir süredir kullanılan ve Türkiye’de de kullanılmaya başlanan Astropay kart sayesinde ödeme konusunda hiçbir kart ya da kimlik bilginizi girmenize gerek kalmayacaktır. Alacağınız Astropay kart kredi kartı gibi bir kullanıma sahiptir. Bu bakımdan kart üzerindeki numaraları alışveriş ödeme alanlarındaki yerlere girerek alışveriş için ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay kart kullanımı

Astropay kart kullanımlarında ödeme alanında Astropay kart seçimini yapmanız ve ardından satın aldığınız karttaki bilgileri ilgi alanlara girmeniz gerekir. Böylelikle ödeme işlemleriniz kolay bir şekilde yapılacaktır. Sorunlar ve yaşanan sistemsel sorunlarda kart aldığınız yer ile temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Astropay kart ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız mümkün olmayacak ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz. Bu nedenle kart alımlarınızda bu ayrıntıya da dikkat etmeniz gerekir.

Astropay kart nasıl alınır

Astropay kart nasıl alınır konusunda soru işareti olan kişiler sitemiz üzerinden kolayca alışverişlerini yapabilirim. Astropay kart için başka bir yer için araştırma yapmamıza gerek kalmadan sitemiz üzerinden yapacağınız alışveriş sayesinde sizler de hem hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem de en uygun fiyatlar üzerinden Astropay kart alımlarınızı yapabilirsiniz. Astropay kart yabancı bir sistem olduğu için dolar üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Bu bakımdan değişen kurlar doğrultusunda Astropay kart fiyatlarında da değişiklikler yaşanabilmektedir. Fakat size bu konuda en iyi hizmeti vermek için fiyatlarımızı olabildiğince düşük tutarak Astropay kart hizmetlerinden yararlanmanızı sağlamaktayız.

Astropay kart nereden alınır?

Bu bakımdan Astropay kart nereden alınır gibi sorularınızı cevaplamak için sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişler yeterli olacak ve böylece siz de Astropay karta sahip olacaksınız. Astropay kart alımlarında herhangi bir sınır bulunmadığı gibi istediğiniz kadar alım yapabilirsiniz. Bunun için farklı paketler getirilmiştir. Küçük miktardaki alışverişiniz için daha düşük bakiyesi olan Astropay kartlarını tercih edebileceğiniz gibi sürekli kullanabileceğiniz bir kart almak istediğinizde yüksek bakiyesi olan kartları tercih edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde de yine güvenlik oldukça üst düzeyde tutulmaya çalışılmıştır. Kart alımlarınızda herhangi bir şekilde bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşılması ya da girdiniz kredi kartı bilgilerinin saklanması mümkün değildir. Bu bakımdan güvenli bir şekilde internet üzerinden Astropay kart alımlarınızı yapabilirsiniz. Astropay karta sahip olduktan sonra bundan sonraki süreçte yapacağız alışverişlerde kredi kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmayacaktır. Kredi kartı gibi bir kullanımı olan Astropay kartlar sayesinde ödeme adımlarında ilgili alanlara kart üzerindeki bilgileri girmeniz yeterlidir.

Oldukça geniş bir kullanım alanı bulunan Astropay kart sayesinde dilerseniz yapacağınız alışverişlerde kartı kullanabilir dilerseniz de arkadaşlarınıza kartı hediye edebilirsiniz. Böylece hediye ettiğiniz kart üzerinden isteyen herkes alışveriş yapabilmektedir. Bu bakımdan kişiye bağlı olmayan ve kart bilgilerine sahip olan tüm kişilerin kart ile alışveriş yapabilmektedir.

6 Comments to "Astropay kart nereden alınır"
 1. Ahmet Ağaca diyor ki:

  Astropay kartı duyalı 1 hafta oldu. Bana ilk anlattıklarında pek bişey anlamamıştım. İnternet üzerinden birazcık araştırma yaparak azda olsa ne olduğunu ne işe yaradığını anlamışım. AstroPay satın almaya karar verdiğimde googleye astropay nereden alabilirim diye yazdım. Çıkan sonuçlarda ilk sıradaki sponsorlu reklama tıklayarak astropay kart satış sitesine girdim ve 500 dolar satın alacağımı söyledim. Bana bir banka hesap numarası verdiler. Parayı vermiş oldukları hesaba havale olarak yatırım. Ardından da 500 dolar değerindeki Astropay kartımı istedim. Fazla bekletmeden kart numarasını canlı destekten bana verdiler. Sonrasında Astropay kartımı kullanacağım siteye girerek yükledim. Fakat hesabimda sıfır bakiye vardı. Kartı yukleyememiştim. Hemen kartı yüklemek istediğim sitenin canlı yardımına bağlanarak sorunumu dile getirdim. Onlarda bana kartınızın hata verdiğini ve daha önce kullanılmış olabileceğini söylediler. Hemen tekrar kartı almış olduğum astropay sitesine girerek bana vermiş olduğunuz kartı kullanamadıgımı söyledim. İnanamayacaksınız fakat bana gülücükle karşılık verip engellediLer. Sitenin canlı yardımına bağlanamadım. Sitelerine koymuş oldukları telefonu aradığımda ise bir ürün sitesinin sipariş hattı ile konuştum ve olayı anlattığım da yanlış yeri aramış olduğumu anlayıp, dolandırıldığımı anlamışım. Ertesi gün ise yine googleye astopay nereden alınır diye yazdığımda o siteden eser kalmamıştı, kaybolmuştu. Arkadaşlar sizlere önerim bir siteden ilk defa alışveriş yapıyorsanız ilk olarak minimum seviyede satın alım yapın 10 dolar ile başlayabilirsiniz. Sonra benim gibi pişman olmazsınız. Sizlere bir diğer önerim ise bu siteden güven içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. Üçüncü satın alımımı yüklü bir şekilde yaptım ve memnunum. Teşekkürler Bozo Astropay keşke daha önce tanışmış olsaydık.

 2. Musa Kabil diyor ki:

  Abi ne uzun yazmışsın öyle, gerçi benim de 500 dolarım gitse destan yazarım da 🙂 sağlık olsun. Verdiğin nasihat ve Öneri için de Teşekkürler.

 3. Kemal Aktürk diyor ki:

  Faydalı bir yorum paylaşmışsınız. Teşekkürler bende astropay alimlarımı bu siteden yapıyorum fiyatlarda uygun.

 4. Sezgin Bozkurt diyor ki:

  Abicim sende dikkatli olsaymışın ya ilk defa alışveriş yaptığın yerden tık diye 500 USD alınır mı abi ya. Keşke biraz araştırmış olsaydın. Sağlık olsun cana geleceğine mala gelsin diyelim.

 5. kurtulus diyor ki:

  Bende dolandirildim. Ama polis oldugum icin tespit ettim gerekli yasal islemi yaptirdim. Parami geri iade etmelerine ragmen.

Leave a Comment