Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@astropaykartal.gen.tr

Astropay Kart Nedir

Astropay Kart Nedir ? Astropay Kart Güvenilir mi ?

Astropay Kart bütün dünya üzerindeki alışveriş sitelerinde maksimum 2 dakikalık bir süre içerisinde satın almış olduğunuz ürünün ücretini ödemenizi sağlayan sanal ön ödemeli bir 16 haneli bir koddur. Kredi kartında olmuş olduğu gibi cvv (güvenlik kodu) numarası olan bu Kart’da son kullanma tarihide bulunmaktadır (Astropay Kart son kullanma süresi 1 yıldır). AstroPay Card  diğer sanal ödeme kartlarından daha avantajlı olup kullanıcıları için daha çok kolaylık sağlamaktadır. Satın almış olduğunuz 1oo dolarlık Astropay’da karttaki miktar bitene kadar bir çok alışveriş yapabilirsiniz. Örnek olarak verecek olursak satın aldığınız 250’lilik bir Astropay Kart ile 5 ayrı dükkandan 50 dolarlık hizmet veya ürün satın alabilirsiniz. 250’lilik Astropay kartınızın limitinizi doldurduktan sonra kartınızı daha kullanamazsınız. Onun yerine yeni Astropay Kart satış sitemiz ” www.astropaykartal.gen.tr ” den yeni bir Astropay Kart satın alıp tekrardan aynı şekilde kullanırsınız.

Astropay Kart Nedir

Astropay Kart Nedir

 

Astropay sözlük anlamı olarak sanal ödeme yöntemi diye geçmektedir. Yani kısaca sizlere şunu söyleyebiliriz, İnternet üzerinde AstroPay sizin için bir sanal para cüzdanıdır.

Not: Alışveriş için satın almış olduğunuz kartınızdaki bütün limitinizi veya bir kısmını kullanabilirsiniz. Kartınızda daha sonra  harcamak için limit bırakabilirsiniz. Son olarak, 500 Dolar üzerindeki alışveriş ödemeleriniz için 10 taneye kadar AstroPay Kartı birleştirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay kullanıcıları tarafından merak edilip en çok sorulan soruların başında (Astropay güvenlimidir ?) sorusu gelmektedir. Astropay Kart sanal kartlar arasında en ”güvenilir” elektronik sanal para kartıdır. Kuruluş amacının ilk önceliği güvenliktir. Gelişip durmak bilmeyen teknolojiyle birlikte İnternet üzerinde de dolandırıcılar kendini bir hayli geliştirmektedirler. Sizin yurt dışında girip alışveriş yapmış olduğunuz bir ürünün ücretini öderken kredi kartınızın hacklenmesi olağan bir durum haline gelmiştir. Astropay kartta ise ödeyeceğiniz miktar kadar yükleme yaparsınız. Hackerlerin sizin bilgilerinize bile ulaşmış olsa size zarar verecek hiç bir şey yapamazlar. Yalnız dikkat etmeniz gereken tek şey sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz Astropay kartına ait olan • 16 haneli kart numarası • CVV (güvenlik kodu) • Son kullanım tarihi, bilgilerini 2. bir kişiye vermemeniz gerekmektedir.

Astropay Kart Nedir ? Hakkında vermiş olduğumuz bilgilerden hariç Astropay fiyatları, Astropay nerelerde kullanılır, Astropay nasıl alınır gibi sorularınız sitemizin sağ alt taraftaki Astropay Canlı Yardım butonuna tıklayarak 7/24 satış temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.