Astropay kart için uygun fiyatlar

İnternet üzerinden alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Astropay kart için uygun fiyatlar ile karta sahip olmanız çok önemlidir. Böylece yapacağınız alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Astropay kart için uygun fiyatlar konusunda sitemiz üzerinden gerekli hizmetleri alabilirsiniz. Yapabileceğimiz bütün indirimlerin yapıldığı ve fiyatların minimuma çekildiği sitemiz sayesinde en uygun kartlara sahip olabilirsiniz.

Ucuz Astropay kart konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler sitemizdeki kart bölümünden kart fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir. Yapacağınız inceleme ve araştırma sonrasında fiyatların ne kadar ideal olduğunu sizler de göreceksiniz. Böylece sitemiz üzerinden yapacağınız ucuz alışverişler sonrasındaki tüm işlemleriniz için sitemiz tercih edeceksiniz.

Bu süper kart konusunda caziplik kadar güvenli bir şekilde kart sahibi olmanız önemlidir. Alacağınız mucize kart için ödeme sırasındaki güvenliğinize de dikkat etmeniz gerekir.  Bu bakımdan sitemiz üzerinden yapacağınız tüm kart alımları için güvenlik konusunda da tüm işlemler yapılmış ve güvenlik endişesi kaldırılmıştır. Bunun için herhangi bir güvenlik sorunu duymadan Astropay kart alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik bizim için çok önemlidir

Alacağınız kartlar sonrasında satın almış olduğunuz kart ile ilgili detaylar tarafınıza verilecektir. Güvenlik bizim için çok önemlidir. Sizler de hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Satın aldığınız kartları belirli bir paketler üzerinden satılmaktadır.

Bu bakımdan sitemiz üzerinden satın alım yapmadan önce kart limitinizi belirlemeniz gerekir. Üstelik aldığınız kartların tek bir seferde kullanmanız gerekmediği için daha sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kart bilgilerinizi kaydedersiniz. Kartınızdaki bakiyeyi harcayana kadar kartınızı kullanmanız mümkündür.

Fakat karttaki bakiyeniz bittikten sonra kart ile ilgili herhangi bir işlem yapılamayacaktır. Bu tür durumlarda yeni bir alım gerekecektir. Kart kullanacak olan kişilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanımında bu şekilde bir tasarrufa gidilmiştir.

Astropay kart kullanımı

Astropay kart kullanımı belirtildiği gibi son derece kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.  Alacağınız kartları kullanabileceğiniz gibi bakiyesi biten kartlarınız için herhangi bir işlem yapmanıza da gerek kalmayacaktır.  Bakiyesi biten kartlar kendiliğinden iptal olacak ve kullanımı sona erecektir. Tekrar  kartı kullanmak istediğinizde web sitemiz üzerinden yeni bir kart almanız gerekecektir.  Bu konuda farklı bakiyeler de olan kartlar sizin için uygun olacaktır.  Özellikle yüksek limitli işlemleri yapmak istediğinizde yüksek bakiyesi olan kartları seçmenize gerekir. Belirtildiği gibi herhangi bir kullanım süresi bulunmadığı için istediğiniz zaman aldığınız kartınızı da kullanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden alacağınız kartlar için hizmet sonrasında ya da hizmet öncesinde tüm sorunlarınızı çözecek bir şekilde destek alabilirsiniz. Sizlere kart satışı ve nasıl kullanacağınız konusunda her adımda yardımcı olarak kullanmanızı sağlayacağız. Böylece kolayca yardımımız sayesinde hem kart sahibi olacak hem de güvenli şekilde alışveriş yapmaya başlayacaksınız.

Online alışverişin sahtekarlık gibi bir dezavantajı olacaktır

İnternet, insanların hayatında büyük bir yer kaplamaktadır. İnternetin getirmiş oldukları, insanlığın yararına kullanılmaktadır. Siber alemin getirmiş olduğu en büyük avantaj, zaman ve mekan kavramını daha verimli kullanmayı sağlamaktadır. İnsanların zamanı istediği gibi kullanmasını olanak sağlamıştır. Evinizinde kahvenizi içerken rahatça, istediğiniz an yapabileceğiniz alışverişler sayesinde, diğer işlerinize daha çok vakit ayırabilir, ulaşım ve taşımaya harcayacağınız eforu diğer işlere ayırabilirsiniz. Online alışverişin getirmiş olduğu bu kolaylıkları yanında, sahtekarlık gibi bir dezavantajı olacaktır. Kredi kartı kalpazanlığı, insanların ekonomik yapısına büyük darbeler vurmaktadır. Alışverişte kredi kartı kullanımı, her zaman olmasa da büyük tehlikelere yol açabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek için geliştirilmiş olan bu mucizevi kart sistemi, kişilerin daha güvenli bir alışveriş keyfini yaşamasını sağlamaktadır.
Astro kart, kişiye özel güvenlik sistemleri içeren, ön ödemeli bir alışveriş aracı olarak görülebilir.

Satın alımlarınızda, tarafınıza 16 haneli bir pin kodu ulaşacaktır. Sadece size özel olacak bu pin kodu ile dünyanın her yerinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz miktarda kredi satın alarak, alışveriş bütçenizi de belirlemiş olacaksınız. Bu sayede, gereksiz harcamaları kesmiş olur, ekonominizi daha düzenli olur.
Bozo ön ödemeli kart sistemleri, sanal kart satın alacağınız resmi bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Astropay kart satın almak, bu sistem sayesinde çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Satın almak için ziyaret edeceğiniz internet sitesinde, dilediğiniz iletişim kanalını kullanarak, dakikalar içinde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay kart için uygun fiyatlar

Astropay kart için uygun fiyatlar, 5 $, 10 $, 15 $, 20 $, 25 $, 70 $, 150 $, 250 $ 500 $’lık kredilerden herhangi birini seçerek alabilirsiniz. Ön ödemeli satın alma işleminiz, kredi miktarını seçtikten sonra ödemenizi gerçekleştirerek tamamlanacaktır. Ödemenizi yaptıktan dakikalar sonra, 16 haneli pin kodunuz tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu noktadan sonra, pin kodunuzu, kartınızın tutarınca, dünyanın her yerinde güvenli alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Astropay kart satın alma

Bozo ön ödemeli kart sistemleri, destek hatlarıyla da kaliteli hizmet sunmaktadır. Her türlü sorunuz için kullanabileceğiniz canlı destek ile veya telefon numaralarını da kullanabilirsiniz. Canlı yardım hattını kullanarak Astropay kart satın alma işleminizi güvenle ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Ucuz astro almak, hızlı ve kolay bir işlemdir. Tüm dünyada geçerli olan Astro card, 30.000’den fazla anlaşmalı noktada alışveriş için kullanılabilir. Yıllardan beri güvenle hizmet eden bu sistem, ülkemizde yeni yeni yayılmaya başlamıştır. Yakın zamanda çok daha fazla kullanıcıya tüm Türkiye’de yayılıp, ucuz alışveriş yapmasını sağlayacaktır. İnternet dolandırıcılığının önüne geçen bu sistem, insanların mağdur olmasını da engellemektedir.

7 Comments

 1. Kemal dedi ki:

  Kod almak istiyorum yüklü alırsam indirim yaparmısınız ? Mailime cevap atarsanız sevinirim.

 2. Erdem dedi ki:

  Astro kart alacaktim

 3. Fuat dedi ki:

  Uygun fiyata astro kod veriyorsunuz bazen param yetmediğinde indirimde ypıyorlar çok memnunum bu sitenin çalışma prensiplerinden. Teşekkür ederim

 4. Erkan Güner dedi ki:

  Astropay card satın almak istiyorum hemen gönderiniz. Teşkür

 5. Hakan Ornak dedi ki:

  Astropay hesabınıza nasıl yatırılır

 6. Halim dedi ki:

  Astropay kart Fiyat listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir