Astropay Kart Güvenlimi

Astropay Kart Güvenlimi ?

Elektronik para kullanıcıları tarafından en çok sorulan soruların başında AstroPay Kart güvenlimidir sorusu gelmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seven insanlar, satın almış oldukları ürün veya hizmetlerin bedellerini kredi kartlarıyla yapmaktadır.

Astropay kart Dolandırıcılarına Dikkat

Sizler de biliyorsunuz ki televizyonlardan, gazetelerden, internet haber sitelerinden duyduğumuz dolandırıcılık haberleri herkesin canını sıkmakla kalmayıp internet üzerinden alışveriş yapmama kararı bile almamızı sağlamaktadır. Bu tip dolandırıcılık olaylarına karşın ingiltere merkezli bir çok elektronik sanal para üretilmiştir. Üretilen elektronik ön ödemeli sanal paraların en güvenilir olanı Astropay Kart‘dır, güvenli bir şekilde hiç tereddüt etmeden Astropay Kart ile satın alımlarınızı yapabilirsiniz. AstroPay Kart’ın kendisinden bahsedecek olursak, 16 haneli bir kod ile birlikte, kredi kartlarında olduğu gibi cvv kodu (güvenlik kodu) ve son kullanma tarihi (son kullanma tarihi Astropay kodunu satın aldığınız süre ile 1 yıldır) bu şekilde oluşmaktadır.

Astropay satın alırken limitler

AstroPay Kart‘ın limitini siz belirliyorsunuz. 10 dolardan 25, 50, 75, 100, 150, 200, başlayarak 250 dolara kadar değişmektedir. Alacağınız Astropay kodun ücretini sitemizin sağ alt taraftaki canlı yardım hattından alacağınız banka hesap numarası ile hesabımıza Türk Lira’sı olarak yatırıyorsunuz.
Güvenli Astropay Kart Satış Sitesi arayan Astropay kullanıcılarına önerimiz şudur, öncelikli olarak Google arama motorundaki ilk sırada çıkan 3 siteye dikkat edin. Dolandırıcıların en çok kullandığı yöntem Google’de illegal reklam çıkarak Astropay alıcılarına ulaşmaktır. Güvenli Astropay satış sitesini anlamanız için dikkat etmeniz gereken konuları anlatacak olursak ilk olarak girdiğiniz sitenin iletişim bilgilerine dikkat edin, hatta adresi Google’de arama yaptırarak firma rehberlerinde bilgisi olup olmadığını kontrol ettirin. Girmiş olduğunuz sitenin sabit hattı olmasına dikkat edin, sabit hattı olmayan siteden alışveriş yapmayın. Dahada emin olmak istiyorsanız Astropay firmasından vergi numaralarını isteyebilirsiniz.  Bu vermiş olduğumuz bilgiler sizin tarafınızdan geçerli not aldıysa Astropay satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay fiyatlarına dikkat!

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise Astropay fiyatlarıdır sizlere önerimiz bizim firmamızdan fiyat almadan başka bir siteden alışveriş yapmayın. Astropay fiyatları için linke tıklayarak güncel Astropay Kart fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bütün bu vermiş olduğumuz bilgileri uyguladıktan sonra sizleri önerimiz hangi site olursa olsun ilk alışverişinizde yüklü Astropay alımı yapmayın denemek amaçlı olarak 10 dolarlık bir Astropay saatın alın.
Siz değerli müşterilerimize önerimiz bizimle bir kez alışveriş yaptıktan sonra başka bir siteye gitmemeniz olacaktır.
Bozo Astropay Firması olarak keyifli alışverişler dileriz.

5 Comments

 1. Veli Özden dedi ki:

  Güvenlik konusunda pek bişey diyemem fakat kolay kullanımı. Kredi kartından hiç bir farkı yok.

  • Selma Karasu dedi ki:

   Kredi kartından daha güvenli ve avantajlı. Yaklaşık olarak 2 aydır Astropay kart kullanıyorum çok memnunum.

 2. alaatdin varol dedi ki:

  Elekronik paralar arasında en güvenebildiğim kart astropay kartdır.

 3. Elektronik Para Uzmanı dedi ki:

  Astropay kart adı verilen sanal kart artık birçok yerde karşımıza çıkan bir ödeme sistemidir. Astropay kart sayesinde güvenilir bir şekilde tüm ödeme ve para işlemlerimizi halledebilmekteyiz. Durum böyle olunca Astropay kart kullanımı da hızlı bir şekilde yaygınlaşmış ve birçok kişi Astropay kart kullanmaya yönelmiştir. Astropay kart zamanla dünya çapında birçok insanın öncelikle tercih ettiği ödeme sistemi konumuna gelmiştir. Astropay genel olarak online ödemelerde kullanılmaktadır. Dünyada birçok ülke ve birçok sistem üzerinde kullanılabilen Astropay kart, kimi ülkelerde somut olarak da kart sahibinin eline geçmektedir. Bu durum ülkeden ülkede farklılık gösterse de değişmeyen bir şey vardır ki o da Astropay kartın sağladığı güvenli ödemedir.
  Güvenli ödeme özellikle günümüzde çok önemlidir. Online işlemlerin hayatımızda büyük bir yer kapladığı bu zaman diliminde bu işlemlerin en güvenilir şekilde yapılması için Astropay kart kullanılmalıdır. Astropay genel anlamda para ve ödeme işlemleri için kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanılan kişinin kişisel bilgileri olmadan sadece kart numarası veya kart pini ile işlem yapılmaktadır.

 4. Salih Kılıç dedi ki:

  Son dönemlerde Astropay kart adından oldukça sık söz ettiren bir kart. Bunun sebebi Astropay kart kullanımının gün geçtikçe artması ve gün geçtikçe Astropay kart kullanan kişi sayısındaki artıştır. Astropay kart ilk olarak İngiltere’de kullanımına başlanan bir nevi sanal karttır. Astropay kart gibi benzer ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Ancak var olan bu benzer ödeme sistemlerinin hiçbiri Astropay kart güvenilir olmamaktadır. Astropay kartın kullanıcılarına sağladığı en büyük avantaj elbette ki kişisel bilgilerin saklı tutulmasıdır. Kişisel bilgilerin saklı tutularak işlem yapılması özellikle internet gibi birçok kişinin kullandığı mecralarda oldukça önemlidir. Bu nedenle eğer güvenli bir ödeme sistemi istiyorsak aradığımız Astropay kart olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir