Astropay İstanbul Türkiye genel bayisi

Astropay İstanbul Türkiye genel bayisi; İnternetten alışveriş yapmak karlı olduğu kadar kolaylık sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde büyük indirim fırsatları, hediyeler, kapıya kadar teslimat gibi özelliklerin yer alıyor olması durumu daha da cazip hale dönüştürmektedir. İnternet üzerinden bilgi edinmek, eğlenmek, sohbet ve daha birçok şey için mutlak bir platform bulunmaktadır. Ancak son dönemin popüler kullanım aracı online oyun sitelerinde oyun oynamak ve yurtdışındaki alışveriş sitelerinden alışveriş yapmaktır. Bu iki aktiviteye yönelik hizmet sunan sitelerin çoğunda ise kullanıcıyı tedirgin eden belli başlı konular vardır. Bunlardan biri yerli bir firma olmaması nedeni ile güven vermemeleridir. Ödemeler konusunda net olarak açıklanan deneyimlere yorumlara rastlanmamasıdır. Nitekim ülkemizde satışı olan ve Astropay İstanbul Türkiye genel bayisi olarak internet üzerinden hizmet sağlayan sanal (Astropay) tedarik işlemi ile sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Astropay kart ön ödemeli sistem olmasından kaynaklı kişinin bütçesi ile doğru orantılı olarak harcama yapmasına olanak tanır. Bu sayede fazla harcama ve sonrasında ödenemeyecek borçların ortaya çıkması engellenir. Kullanımının da gayet basit olduğu Astropay İstanbul Türkiye Genel bayisi üzerinden satın alınırken, önemsenmesi gereken nokta tek kullanımlık bir kart olmasıdır. İçerisindeki tutarın tekrar kullanılmayacağı göz önünde bulundurularak mutlaka ihtiyaç tutarına göre satın alınmasıdır.

Seçilen kart tutarındaki satış bedeli yetkili bayiden havale ile al veya kredi kartı ile ödenmesinin ardından kullanıcısının telefonuna kısa mesaj olarak 16 haneli pin kodu iletilir.

Bu kod kullanıma hazırdır. Kullanımı sırasında da sadece pin kodunun girilmesi ve ödeme işlemini gerçekleştir butonuna basılması yeterlidir.

Astropay İstanbul Türkiye Genel Bayisi olan Siteler

Astropay kart kaybolması mümkün değildir. Pin kodunun telefon üzerinde saklanması halinde telefona gelen zarar veya herhangi bir şekilde kullanıcı hatası ile silinmesi halinde kaybedilebilecek bir yapıya sahip ödeme aracıdır. Pin kodunun herhangi bir yedeklemesi veya farklı bir saklanma metodu olmaması nedeni ile kullanıcıya aktarıldığı anda sorumluluğunda tamamen kullanıcıda olduğu var sayılan kartta önlem olarak pin kodunu farklı yere not almak önemlidir. Ayrıca üçüncü şahıslar ile paylaşmamak kartın kullanımını engellemek için şarttır. Pin kodunun hatalı olma durumu söz konusu değildir. Kullanıcıya eksik rakam aktarma veya süresi dolmuş pin kodunun aktarılması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Astropay İstanbul Türkiye genel bayisi üzerinden alınan kartlarda hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Ancak yetkili olmayan illegal sitelerden yapılan satın alma işlemlerinde sorun yaşanma durumu söz konusu olabilir. Bu tür bayilerden alışveriş yapılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Astropay Neden Sadece Bazı Sitelerde Geçerli?

Astropay kart kullanımının giderek yaygınlaşması güvenli ödeme yöntemlerine yönelmede önemli bir adımdır. Ancak halen belli başlı sitelerde kullanılıyor olması bazı kişilerde kuşkular yaratmaktadır. Bu sınırlı kullanım alanının nedeni yabancı meşeli oluşundan kaynaklıdır. Yerli bir firmaya ait olmayışı nedeni ile kuşku duyanların karşısında kullanmaları sayesinde olumlu yorumlar paylaşan birçok kişi bulunmaktadır. Özellikle güvensiz görülen online oyun sitelerine para yatıran kişiler Astropay kart kullanımını sıklıkla tercih etmektedir. Sanal olarak para yatırma aracı olmasına karşın Astropay İstanbul Türkiye genel bayisi gibi yetkili bayilerden alınması halinde hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilen astropay kartta güvenilirlik sonsuzdur. Kişisel bilgi içermeyen, finansal hiçbir bilgiyi arkanızda bırakmayan ve adeta olmayan bir kişinin ödeme yaptığı izlenimi yaratan bir araç ile güven duymadığınız bir sitede sizde sorunsuz ödeme ve alışveriş işlemlerinizi bu kart ile yürütebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir