Astropay ile eğlenceye bağlanın

Dünyada en çok Tercih edilen ödeme sistemi Astropay  ile eğlenceye bağlanın. Dünyada 100 ülke ve bölge üzerinde  milyonlarca insanın eğlencesine sizde ortak olabilirsiniz. Bunun için Astropay kodlarını siz hedef kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz. Seçilmiş Reseller firmamız sayesinde internet eğlenceniz için  astropay satın alma işlemini en yüksek güvenlik seviyesi  ile Müşterilerimize ulaştırıyoruz. Akıllı elektronik para  sayesinde başarıyla hedeflediğiniz ürün ve online oyunlara ulaşın ve bağlanın. Bu hızlı yöntem ile kavuşacağınız ödeme rahatlığının yanı sıra , Üstün güvenlik yöntemleri ,Üstün hesap yönetimi,Tecrübeli ve pro-aktif hizmetlerindende yararlanmış olacaksınız.

 astropay-eglencesi

Profesyonel  online canlı destek ekiplerimiz sürekli olarak dijital ticaret ve eğlence sektörünü takip etmekte ve astropay kullanım alanları ile ilgil bilgi edinmektedir. Bunu müşterilerimizin  anlamakta ve markanız için eşsiz trafik satın alma uzmanlığı getirmekte, böylece ihtiyaçlarınızı sağlamak ve aşmak için sürekli çalışmakta. Hesap yöneticiniz yayıncılar ve kampanyanız arasındaki günlük faaliyetlerinizi kolaylaştırmak ve yardımcı olmak için her gün mevcuttur. Kendileri size tüm kampanya kuruluş ve optimizasyonu sürecinde uzman danışma sunar.

En uygun sonuçlara ulaşın

Yeni faaliyetler ve müşteriler kazanmak olsun veya sadece şirketinizin markasını daha çok bildirmek ile ilgili isteklerinize bağlı tüm iletişim hedeflerine ulaşmak için kendimizi adadık. Bunun için internet ortamında kullandığınız kodları nerelerde kullanabileceğineze yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu yönde çalışmalarımızı canlı detek ekibimizden bilgi alabileceğiniz gibi pek yakında Astropayın kullanım alanları ile ilgili bilgiyide size sitemiz üzerinden detaylı hazırladığımız konumuz ile paylaşıyor olacağız. Firmamız kod fiyatlarını düşük tutarken dönüşüm hedeflerinize ulaşmak için, kampanyalarınıza geniş trafik kaynakları ve değişik fiyatlandırma yöntemleri sunuyoruz: Müşterilerimizin yoğunluğundan faydalanarak fiyatlarımızı aşağı tutmaya çalışmaktayız. Halk arasında söylendiği gibi sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Uluslararası ve kaliteli web yayıncıları ile çalışarak, amaçlanan kullanıcılara çekici ve etkili bir şekilde bağlanarak kampanyalarınızın etkinliğini sağlamaktayız. Gelişmiş hedefleme teknolojimiz sayesinde, reklamlar markanız için en uygun olan sayfalarda yer almaktadır.

 Optimize edilmiş fiyatlar ve gelişmiş kampanyalar

Fiyatlarımızın her zaman en uygun  olduğunu ve müşteri izlenimden dönüşüme kadar ince ayar yapılmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetimizi müşterilerimizin bizi tekrar araması ile ölçeklendiriyoruz. Piyasada dolaşan sahtekarları özel yazılımız sayesinde ayırt edebiliyor bağlandıkları iplerin sahte olduğunu anlayabiliyoruz. Bu kişilerden kimlik yollamasını istiyoruz photoshop ile yapılmış resimlergönderiyorlar. Bu tür sahteciliklere başvuran kişilere kod vermeyip ücreti gönderdikleri hesaplara tekrardan iade işlemi yapıyoruz.Veri işletme sürecinin her seviyesinde satış istatistiklerini analız ediyor ve değerlendiriyoruz. Optimal performans için reklam yerleşimlerini manuel veya algoritmik şekilde ayarlıyoruz. Satışperformansına göre Astropay Reklamlarınızı her zaman ilgisini çekecek kullanıcılara sunulur ve böylece yatırım getirimizi arttırarak yolumuza devam ederiz..

3 Comments

 1. Mustafa Akdağ dedi ki:

  İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası halindeyken birçok işlemi de internet üzerinden yapmaktayız. Hatta eğlence anlayışımız bile artık internet üzerinde kurulu bir durumdadır. Sosyal ağların hayatımızda etkinlik kazanmasıyla birlikte internet ve sanal dünya çok daha önemli bir duruma geldi. Özellikle Facebook gibi sosyal mecralar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Facebook üzerinden eğlenmek, alışveriş sitelerine göz atmak vb birçok işlem yapmak mümkün. Ancak bazı oyun ve alışveriş sitelerinde elbette ki ödeme yapmamız gerekmektedir. İnternette ödeme yapmaksa Astropay kart sayesinde oldukça güvenli ve kolay. Örneğin Facebook adlı sitede poker oynarken lazım olan ödemeyi güvenli ve kolay bir şekilde yapmak için Astropay kart kullanabilirsiniz.

 2. Seher Yazıcılar dedi ki:

  Online alışverişlerde kredi kartlarının yetersiz kalması ve güvenlik konusunda açıklar vermesinden sonra bu duruma çözüm olabilmek için alternatif ödeme yöntemleri geliştirilmiştir. Alternatif ödeme yöntemlerinin de bu konuda yetersiz kalmasından sonra Astropay kart adını verdiğimiz bir yöntem geliştirildi. Bu yöntem ile internet üzerinden %100 güvenli bir şekilde alışveriş yapma şansınız bulunuyor. Bu sayede de internet dolandırıcılarının tuzağına düşmüyorsunuz.

  Astropay kartın %100 güvenli alışveriş sağlamasının asıl nedeni kredi kartı bilgilerine ihtiyaç duymamasıdır. İnternet üzerinden alışveriş yaparken genel olarak kredi kartı bilgileri kullanılmaktadır. Bu da bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Ancak Astropay kart ile ödeme yapılacağı zaman bu bililere ihtiyaç duyulmadığı için internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz.

  Astropay kart ile ödeme yapabilmeniz için size 16 haneli bir pin numarası veriliyor. Sizde bu pin numarasını kullanarak internetten alışveriş yapmaya başlıyorsunuz. Ödeme yöntemi olarak da Astropayi seçmeniz ödemelerin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için yeterli oluyor. Sizde internet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak için Astropayı tercih etmelisiniz.

 3. Sercan dedi ki:

  Astropay ile geröekten güzel vakit geçiriyoruz. Sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir