Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@astropaykartal.gen.tr

Astropay Hakkımızda
Astropay Hakkımızda

Astropay Hakkımızda

AstroPay Hakkında; AstroPay Latin Amerika’da hızlı büyüyen bir sanal ön ödeme yöntemidir. Bu kart ile İnternet üzerinden dünyanın her neresinde olursanız olun istediğiniz alışverişi yapabilir, hizmeti satın alabilirsiniz. Hem kullanıcılarına hemde İnternet dünyasında hizmet veren firmalar için kolaylık sağlayan bu kartın faydalarını saymakla bitiremeyiz. Öncelikli olarak kısaca bahsedecek olursak Astropay Kart 16 haneli bir pin kodu cv kodu olan ve son kullanma tarihi olan, (1 yıllık kullanma süresi vardır) sanal ortamlarda kullanılan bir elektronik para cinsidir.

Astropay kartlar, uzman ekiplerce oluşturulur…

Sizlerin kullanımına sunduğumuz Astropay kartlar, uzman ekibimiz tarafımızdan sizlerin sorun yaşamaması için  hassasiyetle kontrol edildikten sonra hizmetinize sunulmaktadır. Son derece hassas bir sistem olması dolayısıyla kartlarımızın eksik yada yanlış çıkma ihtimali yoktur. AstroPay, bir İngiliz şirketi tarafından kurulmuş olup Türkiye’de de hizmet vermektedir. Türkiye elektronik para piyasasındaki daha önceki kartlarda hizmet verem http://www.astropaykartal.gen.tr/ Astropay kart satış sitesi bu sanal ödeme kart sisteminde de sizlere en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarda sizlere sunmaktadır. Astropay Kart hakkında merak ettiğiniz bütün soruları sitemizin sağ alt taraftaki canlı yardım sayfasına bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Astropay card artık dünyada 33.000 civarı web sitesinde

Sektörde öncü olmamızın en büyük sebeplerinden biriside müşteri memnuniyet odaklı çalışmamızdır. Bu gün Türkiye’de elektronik kart satış sektöründe lider firma özelliği taşıyorsak, bunun sizlerin daha iyi hizmet alması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmamızdan dolayı olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Şirketimiz vergi denetimine tabi olup bütün Astropay satışlarını yasal ve faturalı olarak yapmaktadır. Müşterilerimizin gizli kalması bizim için güvenden sonra gelen  en önemli 2. unsurdur.

Sizlere sormuş olduğumuz telefon, isim soy isim gibi iletişim bilgilerini sizlere bir sonraki alışverişinizde daha anında daha hızlı yardımcı olabilmek ve her ay düzenlemiş olduğumuz kampanyalardan faydalandırmak adına hassasiyetle saklanır ve 3. şahıslara hiç bir şekilde verilmemektedir. Bilindiği üzere Astropay card artık dünyada 33.000 civarı web sitesinde kullanılmaktadır. Kartın kullanım alanı tasarrufu alıcıya aittir. TC kanununlarının izin verdiği alışveriş, iletişim, oyun sitelerinde kullanılmalı, yasal olmayan sitelerde asla kullanılmamalıdır. Kullanımı halinde üretici ve satıcı firmalar bundan sorumlu değildir..