AstroPay Card Nasıl Çalışır

AstroPay Card Nasıl Çalışır

AstroPay 2008 yılında tanıtıldı ve Latin Amerika ve Çin’de Türkiyede yaşayan Profesyonel oyuncuların en çok tercih ettiği ödeme yöntemidir. AstroPay Çeşitli ülkelerde mevduat hesaplarından debit kartlardan ödeme yöntemi ile alınır ve size ödemelerinizde gizlilik sağlar. Online oyunlar veya çevrimiçi mağazalardan kullanmadan önce size güvenli ön ödemeli banka kartı sunuyoruz.

AstroPay nasıl çalışır?

Önce kendi web sitesi üzerinden bir hesap oluşturmak kayıt olmak durumunda olabilirsiniz. Bir hesap oluşturmak çok uzun zaman alır ve herkes için ücretsiz olamayabilir. Bozo AstroPay kişisel bilgi ve hesabınızı doğrulamak için tıklamanız gereken bir link gönderilecektir geçerli bir e-posta adresi soracaktır.

Bir çevrimiçi ödeme yapmak için AstroPay Kartı satın almak oldukça kolay olacaktır. ödeme yapmak için, değerler 25 $ dan 500 $ a kadar tüm yol değişir. Aynı anda 10 kart satın almak ve onları bir araya birleştirmek mümkün, ama bunu yapmadan önce canlı destek birimine başvurmalısınız.  Satın aldığınız kartları tutarı ülkeye göre değişecektir.

Her kart yerel para birimi cinsinden alınır ve yerel kurlar üzerinden ABD dolarına dönüştürülür. Online ödeme yaptıktan 5 dakika sonra Astropay kartlar elinize ulaşacaktır. Bozo AstroPay size e-posta yoluyla bir 4 haneli CVV kodu ve ona bağlı 16 haneli kart numaranızı vereceğiz.

Her ön ödemeli kart satın alma tarihinden itibaren 365 için geçerlidir. Bir kez kullanılan kart yeniden kullanım için izin verilmez. AstroPay ön ödemeli kartlar içerisindeki bakiye boşaltılana kadar defalarca kullanılabilir.  AstroPay ön ödemeli kartın değerini görmek için Astropay web sitesine giriş yaparak ve hesap bölümünü ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Online Facebook ve oyunlara AstroPay kullanarak Nasıl Para yatırılır

Kullanımı neredeyse bir debit katla ya da kredi kartı ile aynıdır.  16 basamaklı pin aldıktan sonra sadece AstroPay ödeme yöntemini ve tipini seçtikten sonra kodunuzu ve 4 haneli CCV numarasını istenilen yerlere yazın. Ödemeniz çevrimiçi olarak anında hesabınıza geçecektir.

Online olarak AstroPay ödeme ve kod bozdurma

Daha önce de belirttiğimiz gibi, özünde bu yöntemi kullanarak ödeme çekme anlamına gelir. AstroPay kullanarak para yatırmadan önce kazançlarınızı almanın bir yolu olarak Astropay varmı emin olmak için çevrimiçi para çekme seçeneklerini kontrol edin.

AstroPay kullanmanın Artıları ve eksileri

Avantaj şunlardır:

Adsız – AstroPay kullanarak çevrimiçi ödemeler için herhangi bir kişisel bilgi vermek gerekli değildir.

Anında ödemeler – Eğer 16 basamaklı pin kodunu ve 4 haneli CCV numarası aldığımızda, dünyanın herhangi bir yerinde anlık ödeme yapabilirsiniz.

Farklı ülkelerdeki kartları satın alabilirsiniz – AstroPay kartları satın almak için ABD Doları gerekmez, yerel para birimi cinsinden satın alınabilir.

Özet

Güney Amerika’da ya da Çin’de yaşayan herkes için AstroPay çevrimiçi oyunlar üzerine para aktarmak için bir numaralı ödeme yöntemidir. Hizmet neredeyse kusursuzdur. Hiçbir ücret yoktur tek kullanımlıktır, işlemler anında ve% 100 güvenlidir.

1 Comment

  1. Çağdaş dedi ki:

    Çok memnunum sizden çok hızlısınız. Çevreme öneriyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir