Astropay Card ile Güvenilir ve Hızlı Alışveriş

Astropay Card ile Güvenilir ve Hızlı Alışveriş

Astropay card güvenilir ve hızlı alışveriş için ; belirlenen limitler dahilinde harcama yapılmasına imkan sağlayan ve kişisel bilgilerin korunmasına özen gösteren astropay carda sahip olmanın, çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Bayiler, astropay card satışlarında card ücretlerinin ödenmesi için, ihtiyaç sahiplerine farklı seçenekler sunmaktadır. Dileyen üyeler, havale yöntemini seçerek astropay alabileceği gibi, dileyenler ise Astropay card güvenilir ve hızlı alışveriş işlemini gerçekleştirebilir.

Kredi cardıyla astropay alınması için, satın alım işlemi gerçekleşecek bayinin, bu sistemi destekliyor olması gerekmektedir. Eğer astropay alacağınız bayinin ödeme yöntemleri arasında kredi cardı seçeneği bulunuyor ise, işleminizi çok kısa bir sürede ve güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt Dışı Alışverişlerinizde Astropay Card

Astropay card ile güvenilir ve hızlı alışveriş için, yetkili bayiler üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Öncelik ile satın almak istediğiniz astropay card limitini belirlemelisiniz. Bilindiği üzere astropay card satış işlemleri, döviz kurları üzerinden gerçekleşmektedir. 10 dolar, 20 dolar, 25 dolar, 50 dolar, 250 ya da 500 dolar gibi limitle belirlendikten sonra, ilgili bayiye ödeme işlemini yapıp uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bayiler sizden normal alış veriş yapıyormuş gibi cardınızı kullanmanızı isteyecektir. Ya da bayiler tarafından sizlerden card bilgileri talep edilecek ve ön ödeme miktarı cardınızdan çekilecektir. Bedel tahsil edildikten sonra, ilgili bayi size, 16 haneli astropay card numarasını, 4 haneli güvenlik kodu ile birlikte verecektir. Card numaralarının haricinde sizlere cardın son kullanma tarihide bildirilecektir. Yapacağınız tüm alış veriş ya da transfer işlemlerinde, verilen numaraları kullanacaksınız. Astropay card ile alış verişlerin, limitler dahilinde bir defada tamamlanması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Parça parça harcama yapma şansınız ”astropay” sisteminde geçerlidir.
Önemli olan cardın son kullanma tarihinden önce, yüklenen limitlerin harcanmasıdır. Bilindiği üzere astropay cardlar, son kullanım tarihi dolduğu anda otomatik olarak iptal edilmektedir.

Astropay Card Almak için Kredi Kartınızı Kullanabilirsiniz

Sizlerde kredi kartıyla astropay al işlemini gerçekleştirmiş iseniz, bilmeniz gereken en önemli husus, kredi cardınız ile astropay cardın hiçbir bağlantısının olmadığıdır. Astropay kart ya ile yapacağınız alış verişler, kredi cardınızdan tahsil edilmeyecektir. Alış verişlerinizde kredi cardı bilgileriniz ya da şahsi bilgileriniz gündeme gelmeyecektir. Kredi cardıyla alım yapmanız ile astropay alış verişleri arasında hiçbir bağlantı yoktur. Yaptığınız ön ödeme miktarı kadar harcama yapma imkanınız bulunmaktadır.

Alış veriş yaptığınız online mağazalara ya da hizmet aldığınız oyun sitelerine para gönderme veya ödeme işlemlerinde, ödeme şekli olarak astropayı seçmelisiniz.

Astropay ödeme yöntemi seçildikten sonra, sizlere verilen 16 haneli card numarasını ve 4 haneli güvenlik numarasını, açılan formlarda belirtilen yerlere girmelisiniz. Ödeme tutarını yazdıktan sonra, işlemi onayladığınız takdirde, ödeme ya da transfer işleminiz anında gerçekleşecektir. Bu yöntemi kullanmanız güvenli alış veriş yaptığınız anlamına gelecek ve her hangi bir bilgi çalınması durumu ile karşılaşmayacağınızı gösterecektir.

1 Comment

  1. nadide yeni dedi ki:

    Astropay alımlarımda güven sağlayarak verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir