Astropay Card Güvenilir Satın Alma

Astropay Card Güvenilir Satın Alma

Astropay card güvenilir satın alma; Önceden yapacağınız ödemeler doğrultusunda satın alacağınız elektronik ön ödemeli sistem, astropay card olarak ifade edilmektedir. Elektronik sistemin ayrıcalıkları hakkında bilginiz var ise ve ön ödemeli elektronik sisteme dahil olmak istiyor iseniz, hızlı ve güvenilir bir şekilde astropay al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenilir Astropay Card Firması

Card satın almak maksadı ile astropay card güvenilir satın alma işlemini gerçekleştirebileceğiniz tek adres yetkili temsilcilerdir. Yetkisi bulunmayan bir site ile alış veriş yapmaktan kaçınmalısınız. Maalesef günümüzde astropay card satışı konusunda hizmet verdiğini söyleyen birçok site bulunmaktadır. Bahsedilen sitelerin çoğu yetkili olmayan site konumunda bulunmakta ve içlerinden bazıları sadece card bedellerini almakta, sahte pin kodlarını göndererek ihtiyaç sahiplerini dolandırmaktadır. Bahsedilen dolandırıcılığa maruz kalmak istemiyor iseniz, güvenli alış veriş yapabileceğiniz yetkili temsilcilere ulaşmalı ve mümkün olduğunca referansları hakkında bilgi almalısınız.

Astropay Card Güvenilir Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Astropay card  güvenilir satın alma işlemi, yetkili temsilcilerin müşteri hizmetleri ya da canlı destek hattı üzerinden yapılmaktadır. 10 dolardan başlayan ve maksimum 500 dolara kadar çıkan her hangi bir card bedelini satın almayı düşünüyor iseniz, sitenin müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz. Müşteri hizmetlerine satın almak istediğiniz cardın bedelini iletmeli ve havale yapacağınız hesabın bilgilerini istemelisiniz.

Havale yapmadan önce ödeme yapacağınız para birimini de belirtmeniz gerekmektedir. Eğer dolar harici bir para birimi ile ödeme yapacaksanız müşteri temsilcisi günlük döviz kurları üzerinden çevrim işlemini yapacak ve sizlere hesaplara yatırmanız gereken miktarı bildirecektir.

Çevrim işleminde günlük kurların esas alındığını yapılan hesaplamalar neticesinde sizlerde göreceksiniz. Ödemeleri sizlere verilen hesaplara havale etmek sureti ile gerçekleştirebilir ya da kredi cardınızı kullanarak da ödeme yapabilirsiniz. Hangi seçeneği tercih eder iseniz edin, gönderdiğiniz card bedeli site hesaplarına ulaştığı anda işleminiz başlayacaktır. En fazla 3 dakika içerisinde işleminiz sonuçlanacak ve astropay kodunuz size gönderilecektir.
Karıştırmamanız gereken önemli bir husus, sizlere sadece 16 haneden meydana gelen pin kodunun gönderileceğidir. Sizin elinize gerçek bir card geçmeyecektir. Gerçek card uygulaması sadece Avrupa’nın bazı ülkelerinde geçerli olup, diğer ülkelerde ve Türkiye’de henüz gerçek card kullanılmamaktadır.  Gönderilen pin kodları gerçek cardlar yerine geçen şifreleriniz ya da kullanım anahtarlarınızdır. Pin kodu sizlere ulaştığı andan itibaren cardınız kullanıma açık olacaktır ve istediğiniz anda alış veriş yapma şansını size yaratacaktır.

Astropay Cardı Nasıl Kullanacağım?

Astropay cardı kullanmak son derece kolay” bir iki işlemden meydana gelmektedir. Card kullanımı temel olarak banka cardların ya da kredi cardları kullanım şekline benzemektedir. Yapacağınız alış verişlerde tercih ettiğiniz online mağazanın ”astropay” ödeme sistemini desteklediğini biliyor iseniz, alış verişinizi tamlamalı ve ödeme seçeneğine kadar ilerlemelisiniz. Ödeme aşamasına gelindiğinde seçenekler arasından astropay card bölümünü işaretlemelisiniz. Açılan ekrana müşteri temsilcisi tarafından sizlere iletilmiş olan 16 haneli kodu yani pin kodunu girmeniz gerekmektedir. Bu aşamada pin kodunu doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeye özen göstermeniz önemlidir. Pin kodunun doğru girildiğinden ve eksiklik bulunmadığından emin iseniz, ödeme işlemini onaylamanız yeterlidir. Onay verdiğiniz andan itibaren online mağaza sistemi size ödemenin gerçekleştiği şeklinde bir mesaj verecektir.

En büyük avantajınız ödemenin anında gerçeklemesi ve alış verişinizin güven içerisinde tamamlanmasıdır.

Yaptığınız ödeme esnasında astropay cardınız nedeni ile hiçbir bilginiz paylaşılmayacaktır. Vermiş olduğumuz pin kodları sadece rakamsal ifadelerdir. Sizin ile ilgili hiçbir bilgi bu rakamsal ifadelerde yer almamaktadır.  Kişisel ve hesap bilgilerinizin alış verişinizde kullanılması mümkün değildir.

10 Comments

 1. RAMAZAN dedi ki:

  astropay kart almak isyiyorum

 2. hasan dedi ki:

  Fiyat listenizi ve hesabınızı alabilir miyim ve ilk defa alışveriş yapıyorum yardımcı olur musunuz

 3. tarık boyalı dedi ki:

  Güvenilir hizmetiniz ve sorunsuz ilettiğiniz işlemler için teşekkür ederim.

 4. Kahraman hozan dedi ki:

  Astropay kart siteniz çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar

 5. Mazlum dedi ki:

  Astropay almak istiyorum

 6. sedat gülenç dedi ki:

  Merhaba, ilk kez sitenizden alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım. Astropay hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim . nasıl alacağımı ve kullanacağımı bilmiyordum ama uzman satış temsilcisi arkadaşlarınızın yardımı sayesinde fazlasıyla bilgilendirildim ve yardım aldım . ilginiz için çok çok teşekkür ederim. bundan sonra sizin müptezelinizim 🙂

 7. aydemir çakıl dedi ki:

  kodum 2 dakika içinde geliyor sıkıntı yok

 8. Fatih dedi ki:

  Astropay card nadıl alabiliriz

  • astropay dedi ki:

   Merhaba Fatih bey; Card almak için sitemizin sağ alT köşedeki canlı destek kısmından tutarları öğrenebilir işlem yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir