Astropay 2017 fiyat listesi

Astropay 2017 fiyat listesi; Yeni bir iş kolu ve aynı zamanda mevcut işleyişin bir parçası haline dönüşmüş olan internetin satıcı kadar alıcının da bir çok ihtiyacına cevap verdiği doğrudur. Özellikle erişilmesi zor olan ürünlerin satın alınması noktasında anlık satın alma ve kapıya kadar teslimat hizmeti sağlayan online alışveriş sitelerinde son dönemin popüleri yabancı alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak ve aynı zamanda online oyun sitelerinde para karşılığı şans oyunları oynamaktır. Bu oyunlar ve bu alışveriş macerasında önemli olan nokta ise kişinin kendi finansal ve kişisel bilgi güvenliğini sağlıyor oluşudur. Bu konuda tercih edilirliği oldukça yüksek olan ödeme yöntemi ise Astropay ön ödemeli karttır. Kartın kullanımı son derece basitken, Astropay 2017 fiyat listesinden de anlaşılacağı üzere oldukça astropay uygun fiyat avantajları ile kullanıcıya sunulmaktadır.

Astropay 2017 fiyat listesi

Astropay ön ödemeli sisteminin getirisi olarak öncelikle harcama yapılacak ürünün bedelinde kart seçimi ve sonrasında kartın bedelinin bayiinin hesabına aktarılması, son olarak da kart pin kodunun satın alan kişiye gönderilmesi şeklinde işleyişe sahiptir. Burada kişisel bilgi güvenliğinin son derece önemsendiğini satın alma esnasında herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemesinden anlamak mümkündür. Ayrıca sisteminin bir diğer avantajı kişinin satın almak istediği ürün veya hizmetin bedelinin yüksek olması durumunda ön ödemeli olması nedeni ile her ne kadar istek söz konusu olsa da bütçenin dışına çıkamıyor olmak, sonradan yaşanması muhtemel olan ekonomik sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Astropay 2017 fiyat listesinde yer alan fiyatlarla çalışmakta olan bayilerde küçük çaplı fiyat farklılıkları söz konusu olabilir, ancak çok büyük kar marjları veya düşük fiyatlarla satış yapan bayilerin güvenilirliğini mutlaka kontrol etmek gerekmektedir.

Astropay Pin Kodunun Kaybedilmesi

Astropay kartın real bir satışı veya basımı olmaması nedeni ile kaybetme söz konusu olduğunda cep telefonuna gönderilen 16 haneli pin kodunun silinmesi durumunda yaşanmaktadır. Bu durum karşısında asıl olarak yapılabilecek pek bir şey yoktur. Zira kullanıcıya gönderilen pin kodunun yedeklenme veya farklı bir şekilde saklanma durumu söz konusu değildir ki yetkili müşteri temsilcileri veya başka bir kişi tarafından kod müşteriye gönderilene dek görünmemektedir. Farklı bir oragoritma ile saklanmakta olan pin kodları üç aşamalı çözünerek kullanıcının telefonuna mesaj olarak gönderilir. Bu aşamadan sonra kodun korunması ve saklanması ile ilgili tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Astropay 2017 fiyat listesinde yer alan avantajlar ile satın alınan kodların 1 yıllık geçerlilik süresince korunması ve saklanması gerekmektedir.

Astropay ile Oyun Sitesine Para Yatırma

İnternet üzerinden online oyun oynamak için birbirinden farklı ve eğlenceli seçenekler bulunmaktadır. bunlar arasında para karşılığı oyun oynama imkanı sunan yabancı birçok site yer alırken, bu tür sitelerdeki verilen hizmet oldukça karlı ve aynı zamanda keyifli bulunmaktadır. imkanlar karşısında giderek kullanıcısı çoğalan bu sitelerde güvenilir şekilde para yatırmak için Astropay 2017 fiyat listesinden de anlaşılacağı üzere son derece makul fiyatlar ile satışı olan ön ödemeli kart sistemi tercih edilmektedir.

Astropay Kimlik Bilgilerini İstiyor mu?

Ön ödemeli kart sistemi olan ve satın alınması esnasında kullanıcının gerek kimlik bilgilerini gerekse finansal bilgilerini asla talep etmeyen bu özel kartın güvenilirliği hat safadadır. Güvenli ve Astropay 2017 fiyat listesi bakıldığında gayet ekonomik olan bu sanal kart ile istenilen her siteden alışveriş yapmak ve bu alışverişlerde güvenle ödeme gerçekleştirmek mümkündür. Yetkili bayilerden alınan kartlarda sorunsuz alışveriş söz konusudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir